Rym męski (jednosylabowy) jest bardzo zdradliwy. Potrafi wiersz wrzucić w grafomanię.
stąd
już
nóż
złóż
znów
Lepiej go nie stosować bez wyraźnej potrzeby (np. ironia, podkręcanie tempa).
A tu, no taka radość autorska z rytmizowania nim przekazu.
Proszę nie zaśmiecać rzeki, podmiocie:)
2+ bo potencjał jest, ale trzeba ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć.
Powodzenia!:)
Komentarze (3)
Rym męski (jednosylabowy) jest bardzo zdradliwy. Potrafi wiersz wrzucić w grafomanię.
stąd
już
nóż
złóż
znów
Lepiej go nie stosować bez wyraźnej potrzeby (np. ironia, podkręcanie tempa).
A tu, no taka radość autorska z rytmizowania nim przekazu.
Proszę nie zaśmiecać rzeki, podmiocie:)
2+ bo potencjał jest, ale trzeba ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć.
Powodzenia!:)
Bedzie lepiej to tylko kwestia czasu pozdrawiam ;)
Monia, podzielam powyższe zdanie:) Trzymam kciuki!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania