Nic nie ma.
Księżniczka w krainie światłocieni
gdzie zło się czai i mieni.
Cienie rzucają klapki na oczy.
Gubisz szczęście, nie dobiegasz do mety, nie wiesz gdzie jest start.
Pomału umierasz w świecie zła.
Gubisz sens życia, drogi nie ma.
Okazuję się, że wszystko to ściema.
Miłości nie ma, nie ma też zauroczenia.
Nie ma nic, nie ma po co żyć.
Komentarze (8)
rymy raz są, raz nie ma; interpunkcja, duże litery... Raczej słabo
Zgadzam się z tytułem
gniot
Yeap
Przepraszam za słaby wiersz ale liczyła na motywujace komemtarze.
Czy da się edytować wiersze?
Czy da się edytować wiersze?
Tak. Wejdź na swój profil, następnie w zakładkę z publikacjami i po prawej stronie będzie taka biała kartka z ołówkiem (kliknij w to).
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania