Nic nie ma.

Księżniczka w krainie światłocieni

gdzie zło się czai i mieni.

Cienie rzucają klapki na oczy.

Gubisz szczęście, nie dobiegasz do mety, nie wiesz gdzie jest start.

Pomału umierasz w świecie zła.

Gubisz sens życia, drogi nie ma.

Okazuję się, że wszystko to ściema.

Miłości nie ma, nie ma też zauroczenia.

Nie ma nic, nie ma po co żyć.

Średnia ocena: 0.0  Głosów: 0

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

  • Pan Buczybór 09.02.2019

    rymy raz są, raz nie ma; interpunkcja, duże litery... Raczej słabo

  • Florian Konrad 09.02.2019

    Zgadzam się z tytułem

  • sensol 09.02.2019

    gniot

  • Canulas 09.02.2019

    Yeap

  • Anonim999 10.02.2019

    Przepraszam za słaby wiersz ale liczyła na motywujace komemtarze.

  • Anonim999 10.02.2019

    Czy da się edytować wiersze?

  • Anonim999 10.02.2019

    Czy da się edytować wiersze?

  • Helianthus 10.02.2019

    Tak. Wejdź na swój profil, następnie w zakładkę z publikacjami i po prawej stronie będzie taka biała kartka z ołówkiem (kliknij w to).

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania