Nie
biorę twoją dłoń
patrzę w oczy
dużo miłości
patrzymy razem
pięknie
krótko
wszystko
musi się skończyć
dlatego tak wielu chodzi
ze spuszczoną głową
biorę twoją dłoń
patrzę w oczy
dużo miłości
patrzymy razem
pięknie
krótko
wszystko
musi się skończyć
dlatego tak wielu chodzi
ze spuszczoną głową
Komentarze (11)
Wicuś, Ameryki nie odkryłeś swoimi spostrzeżeniami ? Zakochani wcale nie myślą o końcu, raczej odwrotnie, wydaje im się, że miłość będzie trwać wiecznie.
Fajna muza mi się przypomniała:
Ref.:
Nic nie może przecież wiecznie trwać,
Co zesłał los, trzeba będzie stracić.
Nic nie może przecież wiecznie trwać,
Za miłość też przyjdzie nam zapłacić.
Nic nie może przecież wiecznie trwać,
Co zesłał los, trzeba będzie stracić.
Nic nie może przecież wiecznie trwać,
Za miłość też przyjdzie kiedyś nam zapłacić.
Mogielnicki i Lipko napisali tę fajną piosenkę, a zaśpiewała Jantar:
https://www.youtube.com/watch?v=BhQdaEdsm5w
Gdyby żyli mogliby jakichś tantiem od Ciebie zażądać...
Poza tym, nie wiem, czy zwróciłaś uwagę, że piosenka, którą cytujesz też mówi o czymś podobnym.
wicus
Po to wkleiłam, czyli ktoś był pierwszy ?
Szpilka Nigdy nie twierdziłem, że jestem Alfą i Omegą. Ale myślę, że powinnaś się zdecydować: czy Jantar i Lipko "byli pierwsi w odkrywaniu Ameryki czy zarówno oni jak i ja zabrnęliśmy w ślepy zaułek, bo: "Zakochani wcale nie myślą o końcu, raczej odwrotnie, wydaje im się, że miłość będzie trwać wiecznie".
5!
Dziękuję!
Nie - fajna gazeta :") Urbana :)
Szczerze powiedziawszy, nigdy jej nie czytałem. Teraz myślę, że to może właśnie przez ten tytuł. :)
Kilka wersow a trafione w punkt.
Dziękuję!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania