Nie chcę...
już nie chcę
być odsłonięty
i czuć podwójnie
radość
zachwyt w piersi
a za chwilę
nóż w głębi
chcę być normalny
zwykły oddech
zwykły dzień
dlaczego
muszę to znosić
czy to mi pisane
blizną w dłoni
nagroda czy kara
kto waży serce moje
na dwie strony
nie chcę już
nosić burzy
w jednej skórze
chcę tylko spokoju
jednego imienia
dla tego... co czuję
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania