Nie chcę...

już nie chcę

być odsłonięty

i czuć podwójnie

 

radość

zachwyt w piersi

a za chwilę

nóż w głębi

 

chcę być normalny

zwykły oddech

zwykły dzień

 

dlaczego

muszę to znosić

czy to mi pisane

blizną w dłoni

nagroda czy kara

 

kto waży serce moje

na dwie strony

 

nie chcę już

nosić burzy

w jednej skórze

 

chcę tylko spokoju

jednego imienia

dla tego... co czuję

Średnia ocena: 0.0  Głosów: 0

Zaloguj się, aby ocenić

    Napisz komentarz

    Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania