.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (9)

  • Bardzo fajny wiersz :) Aż chce się przy nim dłużej posiedzieć :) Zostawiam 5

  • ausek 26.12.2015

    W wierszach zawsze coś skomplikuję, tym bardziej cieszę się, że podoba Ci się. ;)

  • Rasia 27.12.2015

    "zwało się łzawą tragedię." - kurczę, mam problem, czy to ja źle odczytuję, czy też powinno być "zwało się łzawą tragedią"?
    Nie chcę się tego czepiać, pytam jedynie z mojej ciekawości, bo nie chcę jakoś źle oceniać.
    W tym drugim wersie troszkę rym się obsunął, ale ostatnia strofa wszystko nadrobiła. Bardzo mi się podobała, jak zwykle z tematyką przypadasz mi do gustu. Ode mnie piąteczka :)

  • ausek 27.12.2015

    Czytam, czytam i masz rację. Zaraz wprowadzę przeróbeczkę. Dziękuję pięknie ;)

  • Rasia 27.12.2015

    Sprytnie zmienione, podoba mi się i cieszę się, że jednak pomogłam :D

  • KarolaKorman 27.12.2015

    I ode mnie do kompletu :)

  • ausek 27.12.2015

    Miło mi :)

  • patyy 27.12.2015

    Piękne! Idealnie dobrane słowa, ładnie złożony rymy i tekst złapał mnie za sercę, szczególnie w końcówce. Mogłabym to zinterpretować na tysiąc różnych sposobów, ponieważ uwielbiam poezję. zostawiam 5! :)

  • ausek 27.12.2015

    Niezmiernie mi miło :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania