"zwało się łzawą tragedię." - kurczę, mam problem, czy to ja źle odczytuję, czy też powinno być "zwało się łzawą tragedią"?
Nie chcę się tego czepiać, pytam jedynie z mojej ciekawości, bo nie chcę jakoś źle oceniać.
W tym drugim wersie troszkę rym się obsunął, ale ostatnia strofa wszystko nadrobiła. Bardzo mi się podobała, jak zwykle z tematyką przypadasz mi do gustu. Ode mnie piąteczka :)
Piękne! Idealnie dobrane słowa, ładnie złożony rymy i tekst złapał mnie za sercę, szczególnie w końcówce. Mogłabym to zinterpretować na tysiąc różnych sposobów, ponieważ uwielbiam poezję. zostawiam 5! :)
Komentarze (9)
Bardzo fajny wiersz :) Aż chce się przy nim dłużej posiedzieć :) Zostawiam 5
W wierszach zawsze coś skomplikuję, tym bardziej cieszę się, że podoba Ci się. ;)
"zwało się łzawą tragedię." - kurczę, mam problem, czy to ja źle odczytuję, czy też powinno być "zwało się łzawą tragedią"?
Nie chcę się tego czepiać, pytam jedynie z mojej ciekawości, bo nie chcę jakoś źle oceniać.
W tym drugim wersie troszkę rym się obsunął, ale ostatnia strofa wszystko nadrobiła. Bardzo mi się podobała, jak zwykle z tematyką przypadasz mi do gustu. Ode mnie piąteczka :)
Czytam, czytam i masz rację. Zaraz wprowadzę przeróbeczkę. Dziękuję pięknie ;)
Sprytnie zmienione, podoba mi się i cieszę się, że jednak pomogłam :D
I ode mnie do kompletu :)
Miło mi :)
Piękne! Idealnie dobrane słowa, ładnie złożony rymy i tekst złapał mnie za sercę, szczególnie w końcówce. Mogłabym to zinterpretować na tysiąc różnych sposobów, ponieważ uwielbiam poezję. zostawiam 5! :)
Niezmiernie mi miło :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania