nie każdy może być katem
kochasz go?
cipko wielkich marzeń i rydwanów śmiechu
wierzbiących się wierzb gorących oddechów
kochasz co?
się da jeszcze kochać
oddychać i przestać
szlochasz?
marsz w sen
to nie dzień
cipek nad cipkami
głupio zakochanych
ty wiesz jaka droga daleka przede mną
ile stracę i nic nie zyskam bo po co
noc pozostanie nocą
czy da ulgę głupim snom?
marsz
marsz
marsz
ciemno jest na tym zakręcie
stop wreszcie
Komentarze (38)
Prowokacyjny mocno, ale cóż, w polskim nazewnictwie miejsc intymnych funkcjonują tylko nazwy medyczne albo infantylne. Mnie się podobuje: strefa bikini, joni albo łonowe wzgórze. Wiersz też mi się podobuje ?
Trochę mnie śmieszą nadęte dyrdymały sprzed 100 lat.
Każde słowo może mieć różny wydźwięk.
Kwestia zastosowania.
Pansowa
Może, ale jak się śmiesznie kojarzy? Mnie się "cipka" z czymś śmiesznym kojarzy, trudno napisać wiersz liryczny z cipką w tle ?
Szpilka Mnie, w określonej konwencji i treści po prostu brzmi pieszczotliwie.
Tylko durne cipy z nadętym ego mogą myśleć inaczej :)
Pansowa
Hahahahahah, a widzisz, cipa i do tego durna pasuje jak ulał, ale romantyczna cipa?
Szpilka Romantyzm to stan ducha, a nie zestaw
dopuszczalnych przez idiotki/ów, słów.
Pansowa
Każdemu inaczej w duszy gra, eksperymentować warto, a nawet trzeba. Ciao ?
Enigmatyczny, tajemniczy, zabawny i klimatyczny tekst, 5, pozdrawiam :-)
Dzięki
A ja nie lubię słowa "cipka". Choć znacznie gorsze są "cycuszki". Fuj.
Marudzisz Tjeri :)
O tak..cycuszki i do kompletu cipeczka... Koszmarki od mistrzów wirtualnych podrywów. ??
Cicho_sza Kwestia talentu i zastosowania.
Głupiemu durnota szkodzi, a mądrej kurwiątko nie zepsuje.
Cicho_sza prawda?
Co ciekawe, nie mam nic przeciwko wulgaruzmom w wierszach czy świntuszeniu.
Ale cipeczki i cycuszki to asortyment wysoce obleśny.
Tjeri :)))
pansowa tak, tak. Każdy ma swoją estetykę słowna. Mnie osobiście cipka w wierszu ością w gardle nie stoi, ale możliwe, że nie wszystkim się może podobać.
Cicho_sza Nikt nie pisze dla wszystkich
pansowa i całe szczęście ?
Ale że cipka??? Serio??? Bleeee...
Choć znam gorsze określenie na p.
Głupia cipa jest np. wysoce obraźliwe :)
Napisać Ci wierszyk o fiutku?
Napisz!!!
Albo o przemiłym chujku
Tjeri - ???
Za dychę.
Romantyczki przyzwoite mnie napadły
Heh :) Odważnie, odważnie :) Cóż, ja tam się żadnych słów nie lękam, choć osobiście za zdrobnieniami nie przepadam. Tak jakoś mie nie brzmią, ale dobrze użyte nie sposób odrzucać ;)
Sho, E, tam... nie odwaguj mu!
Co za odwaga z "cipką" wyjechać. Ani awangarda ani skrajność. To ujdzie, mało to jednak smaczne. A szkoda, bo przykrywa dobry całkiem wiersz.
Tjeri a to utwór z "inspiracji"? ?
Shogun no właśnie tak mi teraz wyszło (bo te same rekwizyty pojawiają się tu i jeszcze gdzieś ;)...)
Tjeri ach, interesujące, bo jużem myślał, że to po prostu sztuka nastawiona na szoku wywoływanie, jak to przecież ona (sztuka) ma w zwyczaju ;)
Ee, dopiero teraz inspiracyję zrozumiałam. Eee
... ale każdy ofiarą:)↔Wiersz, ala pansowa:))
E tam... Cipkowianka brzmi o wiele pieszczotliwiej. Taka słowiańska dziewoja, z ziemi ojców.
Aczkolwiek Cipciusia, to już przesada:)↔Pozdrawiam:)
Cipkowianka ?
Mam rozumieć, że możesz być katem uczuć i nadziei? Niezwykłe.
Można
I cudzych i własnych.
pansowa
Nie jest to chyba wdzięczna funkcja. Nie wspominając o zajęciu.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania