Nie osądzaj
Mówią że książki.
Nie ceni się po okładce.
Tak samo ludzi.
Bo ich zachowanie.
To często gra pozorów.
Oni chcą się dopasować.
Do otaczającego ich świata.
Pełnego ludzi potworów.
Więc mogą kazać.
Sercu stać się skałą.
Ale smutku w radość.
Przemienić nie zdołają.
A oczy kiedyś piękne radosne.
Będą tak puste i obce.
I mogą próbować.
Stosować różne zabiegi.
Oczu nie zdołają zmienić.
Bo tak jak lustro.
Pokazuje nasze drugie ja.
Tak samo oczy ukazują.
Naszą prawdziwą twarz.
Komentarze (13)
Bardzo mi się podobało.
Słowa są głębokie i prawdziwe ukazują realizm życia.
Taka moja mała uwaga: radziłabym stawiać mniej kropek, ale ogólnie jest fajnie.
Dzięki.
Zgadzam się z Faustyną. :)
5!
Wiem robie dużo kropek ale interpunkcja mi jeszcze gorzej wychodzi.
Nie martw się. :)
Będzie coraz lepiej.
Masakra... piekny wiersz. Naprawde bardzo dobrze napisany. Jestem pod wrazeniem emocji i prawdy w nim zawartej. 5
Tina! Jestem z Ciebie niesamowicie dumna, jestem pod niesamowitym wrażeniem głębi tego wiersza i jego wykonaniem! :) Zawarłaś tutaj taką ironiczną nutę wobec tego, jak paskudnym stworzeniem potrafi być człowiek, jak wyzbywa się tego, co w nim najpiękniejsze - własnej osobowości. Ach, cudny jest ten wiersz, mój ulubiony u Ciebie! Zostawiam 5 :)
Coś w tym tygodniu jakoś wiersze mi wychodzą. Na razie wychodzą. :)
Bardzo ładny wiersz, prawdziwy :) 5
Och, Tina, ach Titina
Twój wiersz mi przypomina
Tak wielki moralitet że
Ach, serce me się rwie
Tina, ach, Titina,
Coś w tobie się zaczyna
Że mego serca wzlotu
Przyczyną jest polotu
I słowa Ci jednego
Titina, pięć, pieć, pięć !
Bardzo mądre refleksje, brawo :)
Pięć bo co powiedzieć jeszcze
może, że mam dreszcze.
Bo co powiedzieć jeszcze
może, że jestem leszczem .
Bo co powiedzieć jeszcze,
że jesteś moim deszczem.
Bo co powiedzieć jeszcze
kocham deszcze!
Nagisa, ładnie :) Szczególnie inteligentnie:
Bo co powiedzieć jeszcze,
że jesteś moim deszczem.
Bo co powiedzieć jeszcze
kocham deszcze!
Ja bym całość opublikował na Twoim miejscu, poważnie :)
Neurotyk *chichot* miło mi to słyszeć *chichot*
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania