.

Usunelam, bo nawet dla mnie zbyt mocne.

Średnia ocena: 4.6  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (13)

  • Rasia 15.01.2016

    Nie znam się dobrze na wierszach, ale zdaje mi się, że nie ma takiego rymu, który uwzględniałby rymowanie jedynie co dwie linijki. To tak, jakby wiersz był biało-rymowany. Sama tematyka mi się podoba, ale forma zdaje mi się niespotykana. Zostawię bez oceny, żeby nie poczynić żadnych szkód jako osoba, która pisze tylko opowiadania :) Poza tym błędów jako takich nie ma.

  • O-Ren Ishii 15.01.2016

    Na niczym i nikim się nie wzorowałam, zrobiłam to tak, jak chciałam, to pewnie dlatego.
    Dziękuję za komentarz!

  • patyy 15.01.2016

    Mi się bardzo podobał układ wiersza.

    Jednak również nie oceniam, ponieważ nie przukuł mojej uwagi przekazem.

  • O-Ren Ishii 15.01.2016

    Dziękuję bardzo :)

  • Ichigo-chan 16.01.2016

    Mnie się bardzo podobał taki nietypowy układ rymów.
    Ale wiesz co? Zapomniałaś o płucach XD ode mnie 5,bo mogę xd._.

  • O-Ren Ishii 16.01.2016

    Dziękuję!
    I nie zapomniałam, po prostu nie chciałam XD

  • MrJ 16.01.2016

    Rym nieregularny, fajny i odważny, nie będę się czepiał, że nie ma takiej budowy. Trochę bolała mnie zmiana rytmiki pomiędzy wersami, czasem masz schemat 1:5:1:5, a czasem nieregularny 1:3:1:4, co mnie trochę wybija z brzmienia. Dodatkowo tematyka podbija ci ocenę, byłoby 4, jest 4,5 więc 5, bo tak działa matma

  • O-Ren Ishii 16.01.2016

    To miało boleć, więc mogę być zadowolona.
    Dziękuję bardzo :D

  • Slugalegionu 16.01.2016

    Więc takt ~ Dałbym bez więc, żeby zachować rytm, ale poza tym okej. Nie ruszyło mnie aż tak bardzo, ale jest dobrze.

  • O-Ren Ishii 16.01.2016

    Dzięki wielkie :)

  • Slugalegionu 16.01.2016

    Nie ma sprawy. :D

  • Okropny 28.02.2016

    Profesor Jacek Baluch z UJ powiedział kiedyś, że "liczących zgłoski i sylaby jest na szczęście mała sekta, i nie trzeba się nimi przejmować". I Ty też się nie przejmuj, yo.

  • O-Ren Ishii 28.02.2016

    Dzięki, nie mam zamiaru. :D

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania