.

.

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (12)

  • Slugalegionu 16.12.2015

    No cóż, takie życie. Miłość to taka miła suka.

  • ausek 16.12.2015

    Hm, dobrze powiedziane... A tak na serio miłość, to coś najlepszego co może człowieka w życiu spotkać :)

  • Slugalegionu 16.12.2015

    Nie. Mnie zraniła jak cholera, a to nawet nie było coś więcej niż zauroczenie. Miłość nie jest czymś najlepszym na świecie.

  • ausek 16.12.2015

    Slugalegionu widocznie nie była prawdziwa i obustronna. Wszystko przed tobą :D Jeszcze nie raz cię w tyłek kopnie. :)

  • Slugalegionu 16.12.2015

    I dlatego to suka. :p Ale jak Cię mami, to jest super. :)

  • ausek 16.12.2015

    Slugalegionu ha, ha mami, mami :)

  • Ehh ta miłość... :D Zostawię 5 :)

  • Rasia 16.12.2015

    A mi z kolei ten wiersz mniej przypadł do gustu. Ładnie napisany, zrymowany, ale... mniej emocjonalny niż pozostałe do tej pory, przynajmniej takie odniosłam wrażenie. Tym razem 4 :(

  • Niemampojecia96 16.12.2015

    Dla mnie raczej bycze, jest powtórzenie z ''naznaczaniem'' w strofie pierwszej, to mi się nie widzi, a tak to naprawdę ciekawe, ''trwałej niestabilności'' - dokurwione określenia : D

  • Anonim 16.12.2015

    Pomijając temat, od którego skręcają mi się gałki oczne, to nawet widzi mi się wiersz. Szczególnie rym ostatniej zwrotki. Ale n.i.g.d.y nie zrozumiem literackiego fenomenu miłości. ;___; To jest wszędzie... I mam jeszcze jedno zażalenie:

    "daj się złapać w sieć bezszelestnych uniesień
    i zatrzymać w sercu, bez oszukańczych nieucierpień."

    Jezusie Nazaretyńczyku, co to za rym? :o :D Dam 4, wydaję mi się adekwatne za styl.

  • ausek 16.12.2015

    Mamusiu, ileż różnych opinii wywołał wiersz o temacie od którego Jaredowi skręcają się gałki oczne. :) Czytając wasze opinie dochodzę do wniosku, że jakże pospolite wiersze o miłości, wywołują jednak największą dyskusję. Jest to chyba mój drugi tego typu utwór ( pierwszy to
    ''Ekstaza'' ). Solennie obiecuję, iż ten był ostatnim. :) Chyba :)

  • Anonim 23.12.2015

    Abstrahując od innych określeń twojego wiersza o miłości, mi również i nie również wydawał się taki zwyczajny, ładny, jednak nic więcej nie mogłabym na temat niego powiedzieć, jednakże chyba tak jest, że wiersze muszą przypaść do gustu od razu lub nie :D

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania