>>NIE RZUCAJCIE PEREŁ MIĘDZY WIEPRZE BO WIEPRZ W BŁOTO MORALNE JE WDEPCZE<<.
Boże, to dla nas dałeś takie polecenie
Abyśmy właściwie zrozumieli to powiedzenie.
Idźcie i nauczajcie w porę i nie w porę
Ale tylko tych, co chcą przyjąć Bożą wolę.
>Jeśli was gdzie nie przyjmą- z waszą nauką
strząśnijcie proch z nóg waszych, na świadectwo tym nieukom<.
>>NIE RZUCAJCIE PEREŁ MIĘDZY WIEPRZE
BO WIEPRZ W BŁOTO MORALNE JE WDEPCZE<<.
Tu na forum opowi się okazało
Jak wielu userów szatanowi dusze zaprzedało.
Jezus mówił przypowieści w porównaniach
Więc wyjaśniam, co mieści się w tych kazaniach.
PERŁY to nieskalane SŁOWO BOŻE
Wieprze to ci, co siedzą w moralnej oborze.
Nie ma z nimi sensu żadna rozmowa o Bogu
Bo mają swojego bożka(buka) w barłogu
>Wiele proroków chciało widzieć, co wy widzicie,
ale nie widzieli i nie słyszeli tego co wy o Bogu słyszycie<.
Ich bukiem jest własne przyrodzenie
Któremu nadają ubóstwione znaczenie.
Mało tego, swoją koprofilię i chamstwo
Chcą narzucić wbrew woli jako poddaństwo.
Tak bardzo bez kontroli, koprofilia się rozpleniła
Że niemiła na tym forum, jest już każda chwila.
Wszędzie skupiło się osobowe zło
Które osiągnęło moralne dno.
Tu pokazują bez obciachu wszystkie zboczenia
Szczególnie ohydne seksualne wynaturzenia.
Sodomia wyrzuciła ze społeczności Boskie zasady
Więc sodomia opanowała wszystkich bez żenady.
Tu w publikacjach zboki pokazali swe intencje
Na czym polegają ich ohydne preferencje.
TAKI KLUB WZAJEMNEJ MASTURBACJI BEZ MORALNEGO OPORU,
NIE POWINIEN BYĆ DOSTĘPNY NA PUBLICZNYM FORUM.
Napis o dostępie dorosłych do publikacji, to po prostu kpina
Jak każdy od dziecka, bez problemu tu się wpina.
Pogarda dla katolików wśród ateuszy
Osiągnęła dno, którego nikt nie naruszy.
Katolika wyśmiać ,wyszydzić i zbrukać
A jak to mało, to osrać i z gównem spłukać.
Nie będę tu zaszczycał zboków na opowi
Bo to bez adresu jest znane ogółowi.
Chwilowe bany nie robią żadnego wrażenia
A wprost jako dumę wielu z nich to wymienia.
Bo NOWI w chamstwie, nie ustępują dotychczasowym
Chwaląc się, że są starym nickiem zapasowym.
Wygląda na to, że ban to dla chamstwa za mało
Bo szambiarzom jakby takie zboczenie pasowało.
Przecież bezwyznaniowo też można normalnie żyć
A nie jak te wieprze, pod wszystkimi ryć.
Twoje chucie nie są związane z żadnym wyznaniem
Więc tylko małżeństwo jest najlepszym rozwiązaniem.
Jak poświęcisz się pracy i rodzinie
To wszelkie zboczenie cię minie.
Poznasz co to są podstawowe problemy życiowe
Jak zabieganie o byt , dzieci i zdrowie.
Powyłażą z ciebie zboczone chuci jak te robale
Gdy nie będziesz miał na nic czasu wcale.
A problemy życiowe tak cię przytłoczą
Że tylko o chwili spoczynku będziesz marzył ochoczo.
Dzięki ci Boże, że to zakryłeś przed judaszami
Bo by ogłosili się na ziemi bogami-bukami.
Chrześcijaninie nie daj przyzwolenia
Na wszelkie moralne zdziczenia.
Bo staniesz się swoich obaw męczennikiem
Jak we własnym kraju zostaniesz niewolnikiem.
Komentarze (30)
Mam dla ciebie obiadzik sedesiku, na śniadanie była jajecznica z pomidorkami. Rozchyl szeroko usta xD
WBSM. Userni na tym forum nie do taktu
Moje utwory pokazujące obraz faktu
Oni żywią się odchodami wg swojego urojenia
A w temacie nie mają nic do powiedzenia
Każde słowo co nie jest po ich swawoli
Jest obszczekane przez koprofilów dowoli.
Powtarzam, obrażasz Boga!
Buga też może być moim sedesem, przekaż mu to
Lotos sorki Lotos, myślałem, że to mój sedes realista odpisał xD
Lotos W Niebie nastała konsternacja i trwoga
Ateista wystąpił w obronie Buga
Wszyscy takiej nazwy szukają
I znaleźć gdzie nie mają
Za to wśród rectomanów co drugi
Nosi ksywe bugi.
realista A weź mi powiedz co Buga robi na codzień?
realista Nawet jak ateista czyta takie gnioty, to martwi się o stan psychiczny, nawet nieistniejącego Boga, powiedz lepiej kiedy dostaniesz kolejny order od prezydenta?
Węgorz Braun Szczęść Morze łukaszenka, a po co ci tyle nicków, Bogumił (realista) to rozumiem, ale ty?
Lotos Spam -nie pisz hasłowo, tylko nawiąż do tematu moralnych wieprzy. Masz ich w twoim klanie więcej niż gwiazd w Plejadach. Kilka już wymieniłeś -potrudź się o więcej.
realista Co tu pisać jesteś grafomanem i wieprzem, i nie zamierzam się trudzić, jak ktoś pisze takie gnioty, to ma bardzo ograniczony rozumek, powiedz lepiej za co dostałeś order od Komorowskiego.
Lotos Dostaję bany za walkę o dobrą sprawę ;)
Węgorz Braun Szczęść Morze No a według ciebie, czym różni się Bóg od Kaczyńskiego?
Lotos Obaj są fanatykami religijnymi?
Lotos A czym różni, czekaj już odpowiadam
Są gównami o innym odcieniu
Węgorz Braun Szczęść Morze Jak ktoś pyta buddystę zen, kim jest Budda, on odpowiada: to suche gówno na patyku.
Lotos Po zen można się ssakiem morskim odrodzić podobno co najwyżej ?
Węgorz Braun Szczęść Morze Tak, to bardzo niebezpieczne, ale wiesz, żeby poczuć dotyk Jahwe musiałbyś sobie kupić okrągły pilnik do drewna.
Lotos I nie mieć napletka?
ci chyba mają "Jahwe"
Węgorz Braun Szczęść Morze To znaczy kto?
Lotos Żydzi?
Lotos Albo jehowi xD
świadkowie jehowy czy jakoś tak....
Węgorz Braun Szczęść Morze Nie, chcesz poczuć Jahwe?
Lotos NIekoniecznie, ale dziękuję za próbę "katechizacji"
Wygląda na to, że ban to dla chamstwa za mało
Bo szambiarzom jakby takie zboczenie pasowało.
Tu na forum opowi się okazało
Jak wielu userów szatanowi dusze zaprzedało.
>NIE RZUCAJCIE PEREŁ MIĘDZY WIEPRZE
BO WIEPRZ W BŁOTO MORALNE JE WDEPCZE<<.
A kysz!!! Idź stąd zrośnięty w jedno wieprzu już
Bo zgłoszę cię do banu, abyś nie robił bałaganu.
Sedesiku, gorąco jest, chcesz się napić?
A masz pilnik okrągły do drewna?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania