Nie spać nadszedł czas na odgadywanie
Trzynastka dobiegła do mety. Czas na typowanie Autorów.
* na górze tekstu pod tytułem widnieje czerwony napis; pokaż listę, kliknij
Dwa dni poszukujemy Autorów słowa. (23 i 24 maj tj; sobota i niedziela.)
Jesteśmy aktywni i czytamy, komentujemy i zgadujemy. Bawimy się z uśmiechem. Dla zwycięzcy(ów) owacje i satysfakcje i uśmiech 💋.
Do dzieła Autorzy!. Zapraszamy też wszystkich Opowijczyków do odkrywania twórców słowa.
25 maja (poniedziałek) poznamy Twórców. Czy zostaliśmy zdemaskowani, czy nie? Kto zostanie Mistrzem Kamuflażu?
Linki znajdziecie tutaj:
https://www.opowi.pl/forum/niepowtarzalny-styl-z-opowi-linki-do-w1146/
Zaczynamy odgadywanie…
Do zobaczenia 25 maja na finiszu Niepowtarzalnych.
NSzOpowi
Komentarze (10)
Zapraszam do Nas na zgadywanko !
Ojej! Myślałam, że dopiero jutro!
Odpocznę, przebiorę się w kimono, pomyślę i trach ciach WSZYSTKICH WAS odgadnę!🤣
Hue hue 😶🌫️
JagVetInte JagVetInte , kigja . i inni *siurem* nawiedzeni.
Twoim zwyczajem, tu cię znalazłem.
I kto tu do kogo chamsko szura
Nie ja każę ci wąchać siura
Do tego kigja ci wtóruje
Bo takie poetyckie słowo wam chamoty pasuje
*/*Wąchaj siura= xd Tekst dobry.
Powinien wisieć na głównej miesiąc :]**
Jak ogłosili, że znaleźli sobie do bicia ofiarę
To natychmiast zbiegły się hieny i szakale
Kąsając ofiarę udają obrażonych
Że ofiara nie przyłączyła się do nich
Aby wam userzy było na opowi raźniej
To poczytajcie jakie bluzgi pisze JagVetInte wyraźnie
Nikt też go tu nie postponuje
Bo jego chamstwo wszystkim tu pasuje
Możliwość komentowania została wyłączona
'Przeżarty hipokryzją paranoik, który
musi natychmiast kogoś zgnoić',
NinjaC "wąchanie siura" jest zbyt wprost, z tego nic nie ukręcisz,
chyba, żeby to odwalić jakiś brzydki portalowy mem.
Oto popisy opowijskiej ł’elity. w towarzystwie katoliczki bezobjawowej
bo jak żeby inaczej.
realista Wąchaj siura.
realista i idź stąd, tu jest profil konkursowy. Chcesz dyskusji, to mnie odblokuj xD.
Wąchaj siura.
JagVetInte Jak bym cię mógł pozbawić przyjemności wąchania 'siura', jak już rozkręciłeś akcję ; kto okaże się większym chamem i bluźniercą a kto oszczercą???
To ty wpełzasz pod obce teksty, sącząc jad jak waran z Komodo do bawołu.
realista https://zapodaj.net/upload
realista https://zapodaj.net/plik-vQrGKXqWJu
Wszystkich odgadłam! Ha!
No i teraz luzik.
Można odpocząć :]
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania