Nie spać nadszedł czas na odgadywanie

Trzynastka dobiegła do mety. Czas na typowanie Autorów.

 

* na górze tekstu pod tytułem widnieje czerwony napis; pokaż listę, kliknij

 

Dwa dni poszukujemy Autorów słowa. (23 i 24 maj tj; sobota i niedziela.)

Jesteśmy aktywni i czytamy, komentujemy i zgadujemy. Bawimy się z uśmiechem. Dla zwycięzcy(ów) owacje i satysfakcje i uśmiech 💋.

Do dzieła Autorzy!. Zapraszamy też wszystkich Opowijczyków do odkrywania twórców słowa.

 

25 maja (poniedziałek) poznamy Twórców. Czy zostaliśmy zdemaskowani, czy nie? Kto zostanie Mistrzem Kamuflażu?

 

Linki znajdziecie tutaj:

https://www.opowi.pl/forum/niepowtarzalny-styl-z-opowi-linki-do-w1146/

 

Zaczynamy odgadywanie…

Do zobaczenia 25 maja na finiszu Niepowtarzalnych.

NSzOpowi

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • Zapraszam do Nas na zgadywanko !

  • kigja miesiąc temu

    Ojej! Myślałam, że dopiero jutro!
    Odpocznę, przebiorę się w kimono, pomyślę i trach ciach WSZYSTKICH WAS odgadnę!🤣

  • JagVetInte miesiąc temu

    Hue hue 😶‍🌫️

  • realista 3 tygodnie temu

    JagVetInte JagVetInte , kigja . i inni *siurem* nawiedzeni.
    Twoim zwyczajem, tu cię znalazłem.
    I kto tu do kogo chamsko szura
    Nie ja każę ci wąchać siura
    Do tego kigja ci wtóruje
    Bo takie poetyckie słowo wam chamoty pasuje
    */*Wąchaj siura= xd Tekst dobry.
    Powinien wisieć na głównej miesiąc :]**

    Jak ogłosili, że znaleźli sobie do bicia ofiarę
    To natychmiast zbiegły się hieny i szakale
    Kąsając ofiarę udają obrażonych
    Że ofiara nie przyłączyła się do nich
    Aby wam userzy było na opowi raźniej
    To poczytajcie jakie bluzgi pisze JagVetInte wyraźnie
    Nikt też go tu nie postponuje
    Bo jego chamstwo wszystkim tu pasuje
    Możliwość komentowania została wyłączona
    'Przeżarty hipokryzją paranoik, który
    musi natychmiast kogoś zgnoić',
    NinjaC "wąchanie siura" jest zbyt wprost, z tego nic nie ukręcisz,
    chyba, żeby to odwalić jakiś brzydki portalowy mem.

    Oto popisy opowijskiej ł’elity. w towarzystwie katoliczki bezobjawowej
    bo jak żeby inaczej.

  • JagVetInte 3 tygodnie temu

    realista Wąchaj siura.

  • JagVetInte 3 tygodnie temu

    realista i idź stąd, tu jest profil konkursowy. Chcesz dyskusji, to mnie odblokuj xD.

    Wąchaj siura.

  • realista 3 tygodnie temu

    JagVetInte Jak bym cię mógł pozbawić przyjemności wąchania 'siura', jak już rozkręciłeś akcję ; kto okaże się większym chamem i bluźniercą a kto oszczercą???
    To ty wpełzasz pod obce teksty, sącząc jad jak waran z Komodo do bawołu.

  • JagVetInte 3 tygodnie temu

    realista https://zapodaj.net/upload

  • JagVetInte 3 tygodnie temu

    realista https://zapodaj.net/plik-vQrGKXqWJu

  • Królowa Tautogramów miesiąc temu

    Wszystkich odgadłam! Ha!
    No i teraz luzik.
    Można odpocząć :]

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania