Nie ten czas

Być jak wiatr co liście unosi,

być jak mgła co nikogo nie prosi

i wkrada się z rana

tak Wolna i Czysta...

 

To nie ten czas,

nie te lata dziecięce

gdy mama brała na ręce

by chronić nas.

 

Nie ten czas

gdy wolnym się było

gdy beztrosko się żyło

i radość była w nas

 

Nie ten czas

gdy biegało się boso

ganiało za osą

Nie ten czas

 

Dziś czasu brak

dla nas dla bliskich

nie wiedząc jak

straciliśmy wszystkich.

 

Jeśli nie jest za późno?

wstań zabiegany człowieku

i nie mówiąc nikomu

wracaj do rodziny - do domu.

Średnia ocena: 4.1  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (13)

  • betti 14.01.2020

    Rymowaneczka.... z poezją nie ma nic wspólnego.

  • Milii13b5 14.01.2020

    Miało być przesłanie.

  • betti 14.01.2020

    Że co?

  • Milii13b5 14.01.2020

    A czytałaś?

  • betti 14.01.2020

    Co ma przesłanie do banalnie napisanej rymowanki?

  • Milii13b5 14.01.2020

    :-D

  • Milii13b5 14.01.2020

    A patrzyłaś na ocenę własnych wierszy?

  • betti 14.01.2020

    Ty nie jesteś w stanie ocenić moich wierszy... za słabo piszesz, by się o taką ocenę pokusić.

  • Milii13b5 14.01.2020

    Pozostawmy to ocenie innym.

  • betti 14.01.2020

    Rym najprostszy z możliwych, dokładny do bólu, banalny. Całkowite pójście na łatwiznę. Tutaj nie ma nic, co mogłoby zatrzymać, poruszyć. Domowe przedszkole jeśli chodzi o pisanie poezji.

    Ale jest przesłanie... koń by się uśmiał.

  • Ant 14.01.2020

    Całkiem miło mi się czytało ;)

  • Vincent Vega 14.01.2020

    Czytając drapie w gardło odpowiednią nutą nostalgii, szacun.

  • Milii13b5 15.01.2020

    Dziękuję

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania