Nie ten czas
Być jak wiatr co liście unosi,
być jak mgła co nikogo nie prosi
i wkrada się z rana
tak Wolna i Czysta...
To nie ten czas,
nie te lata dziecięce
gdy mama brała na ręce
by chronić nas.
Nie ten czas
gdy wolnym się było
gdy beztrosko się żyło
i radość była w nas
Nie ten czas
gdy biegało się boso
ganiało za osą
Nie ten czas
Dziś czasu brak
dla nas dla bliskich
nie wiedząc jak
straciliśmy wszystkich.
Jeśli nie jest za późno?
wstań zabiegany człowieku
i nie mówiąc nikomu
wracaj do rodziny - do domu.
Komentarze (13)
Rymowaneczka.... z poezją nie ma nic wspólnego.
Miało być przesłanie.
Że co?
A czytałaś?
Co ma przesłanie do banalnie napisanej rymowanki?
:-D
A patrzyłaś na ocenę własnych wierszy?
Ty nie jesteś w stanie ocenić moich wierszy... za słabo piszesz, by się o taką ocenę pokusić.
Pozostawmy to ocenie innym.
Rym najprostszy z możliwych, dokładny do bólu, banalny. Całkowite pójście na łatwiznę. Tutaj nie ma nic, co mogłoby zatrzymać, poruszyć. Domowe przedszkole jeśli chodzi o pisanie poezji.
Ale jest przesłanie... koń by się uśmiał.
Całkiem miło mi się czytało ;)
Czytając drapie w gardło odpowiednią nutą nostalgii, szacun.
Dziękuję
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania