...

Efekt braku możliwości usuwania prac.

Średnia ocena: 4.6  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (14)

  • Prue 07.07.2015

    Szkoda, że tak krótko, bo mogło być wesoło. Był uśmiech na twarzy. Ode mnie 4.

  • Slugalegionu 07.07.2015

    Nie było co opisywać, ale w sumie poczekaj, może to rozbuduję: ) Może.

  • Anonim 07.07.2015

    Istnieje teoria, że to faceci powinni chodzic w kieckach a kobiety w spodniach
    Czemu?
    To proste, faceci maja jaja (jądra) które w spodniach się przegrzewają co wpływa niekorzystnie na jakość plemników
    Kobiety jaj nie posiadają, więc mogą chodzić w spodniach
    Taka tam ciekawostka do przemyślenie :)

  • Slugalegionu 07.07.2015

    Filip, ty jak dowalisz to się nie można nie zaśmiać pod nosem. Ale to w sumie prawda. Z pantoflami jest podobnie, najpierw były one dla rzeźników: )

  • Majeczuunia 07.07.2015

    Filip, ta teoria jest moim osobisty Jezusem! Ludzie, udostępniać i lajkować teorię Filipa!

  • Anonim 07.07.2015

    Mogłeś się bardziej rozpisać, ale historia niezła XD

  • Slugalegionu 07.07.2015

    Jak już pisałem, tworzę właśnie rozbudowaną wersję: )

  • Anonim 07.07.2015

    Sorka, nie skapnęłam się XD

  • Slugalegionu 07.07.2015

    Spoko: D

  • Vasto Lorde 07.07.2015

    Dziwne, czytałem to kiedyś xD 4 bo mogło być lepiej :*

  • Famakiana 07.07.2015

    Wyobraźmy sobie teraz świat wypełniony facetami w spódnicach.. hahah :)
    Kurczę, mam zbyt wybujałą wyobraźnie :p

  • Slugalegionu 07.07.2015

    To dobre miejsce dla takich: ) Witaj na Opowi, Famakiana.

  • Senezaki 11.07.2015

    Kurcze, Sluga, niezłe to XD

  • Slugalegionu 11.07.2015

    Dzięki Sene: D

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania