Nie było co opisywać, ale w sumie poczekaj, może to rozbuduję: ) Może.
Anonim07.07.2015
Istnieje teoria, że to faceci powinni chodzic w kieckach a kobiety w spodniach
Czemu?
To proste, faceci maja jaja (jądra) które w spodniach się przegrzewają co wpływa niekorzystnie na jakość plemników
Kobiety jaj nie posiadają, więc mogą chodzić w spodniach
Taka tam ciekawostka do przemyślenie :)
Komentarze (14)
Szkoda, że tak krótko, bo mogło być wesoło. Był uśmiech na twarzy. Ode mnie 4.
Nie było co opisywać, ale w sumie poczekaj, może to rozbuduję: ) Może.
Istnieje teoria, że to faceci powinni chodzic w kieckach a kobiety w spodniach
Czemu?
To proste, faceci maja jaja (jądra) które w spodniach się przegrzewają co wpływa niekorzystnie na jakość plemników
Kobiety jaj nie posiadają, więc mogą chodzić w spodniach
Taka tam ciekawostka do przemyślenie :)
Filip, ty jak dowalisz to się nie można nie zaśmiać pod nosem. Ale to w sumie prawda. Z pantoflami jest podobnie, najpierw były one dla rzeźników: )
Filip, ta teoria jest moim osobisty Jezusem! Ludzie, udostępniać i lajkować teorię Filipa!
Mogłeś się bardziej rozpisać, ale historia niezła XD
Jak już pisałem, tworzę właśnie rozbudowaną wersję: )
Sorka, nie skapnęłam się XD
Spoko: D
Dziwne, czytałem to kiedyś xD 4 bo mogło być lepiej :*
Wyobraźmy sobie teraz świat wypełniony facetami w spódnicach.. hahah :)
Kurczę, mam zbyt wybujałą wyobraźnie :p
To dobre miejsce dla takich: ) Witaj na Opowi, Famakiana.
Kurcze, Sluga, niezłe to XD
Dzięki Sene: D
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania