Nie wiadomo
Czy książyc nadal istnieje pod osłoną chmur?
Czy nadal jest, skoro nie widzisz go przez krajobraz gór?
Czy słońce nas grzeje?
Czy to radość rozpala ciało, a serce się śmieje?
Czy jak umrę to w inną postać się przeinaczę?
Czy może Bóg istnieje, a ja, bo nie wierzę, dla niego nic nie znaczę?
Czy będę latać po śmierci wśród aniołków?
Bo nie chcę siedzieć w piekle, w rzędzie kociołków.
Komentarze (4)
Hm Julio piękne pytania :) Aż teraz sobie je zadaje ^^ niszczą mi trochę moją banie :) Ale na dwa pytania już mam odpowiedź ^^ Być może boską małą zapowiedź :) Nie powinniśmy marnować danego nam czasu, tylko podkręcić trochę muzycznego basu :) Życie jakie nam dano powinniśmy najlepiej wykorzystać, dobrze czy źle nie ważne byle by coś dla siebie zyskać :) Daję ci piec i zwiększam do pisania chęć :)
Dziękuję ;) :) ;D te ciągłe twoje rymy mi banie niszczą :D
Zgadzam się z cfelem, te pytania są takie.... Takie no ten xD Ach ta sztuka wysławiania się xD Chodzi mi o to, że każdy mógłby je sobie zadać :) 5.
Dziękuję ;D
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania