Nie wiem co ci mam powiedzieć.
Nie wiem co ci mam powiedzieć, sam też pewnie nie chcesz pytać.
Ja też tego nie rozumiem. Może lepiej w to nie wnikać ?
To jest bardzo pogmatwane - coś jak fizyka kwantowa.
To na tyle pomieszane - nie opiszą tego słowa.
Tęsknie za tym dawnym sobą, który śmiał się do lusterka.
Teraz na tej tafli szkiełka to tylko porażka wielka.
Nienawidzieć całym sobą tego czym dzisiaj się stałem.
Uwierz, że to bardzo trudne, choć Ty nazwiesz to banałem.
Wiem, że ludzie mają gorzej i że jakoś dają radę.
Bardzo chętnie się poradzę jak przegonić tę szkaradę.
Póki co to moja głowa ledwo na karku się trzyma.
Póki co to moja głowa sama na mnie się wypina.
Komentarze (28)
Konsekwentnie. Jak się nie wie co powiedzieć to po co gadać?
Boże, znowu ty ?
Szklany92 Toć ja nie Pan Bóg ale co trzeba wiem. Wierszowane gadanie poezji nie tworzy.
Marsjasz a i ja nigdy nie nazywałem się poetą
Szklany92 ale publikujesz gdzie się da. :D
Granie w piłkę na podwórku, nie czyni ze mnie pilkarza, tak samo jak pisanie wierszy nie czyni ze mnie poety. Na miano poety trzeba zasłużyć sobie publikacjami i uznaniem, a ja to co robię traktuję jak terapię. Dopóki mi to pomaga i nie robię nikomu krzywdy to będę to robił.
Granie w piłkę na podwórku to przyjemność dla samego siebie. Kiedy wychodzisz na stadiony, gdzie siedzą kibice, spodziewaj się, że za kiepską grę, możesz dostać pomidorem w łeb.
piliery spodziewam się wszystkiego, natomiast pomidorami zazwyczaj rzucają największe chamy. Idąc tym tokiem myślenia, ty jesteś zwykłym kibolem ?
Szklany92 Od kibolstwa tu są inni. Ja tylko gwiżdżę. Właśnie, za notoryczne omijanie przepisów literackich, zostałeś przeze mnie, wygwizdany.
piliery siedzę i płacze w kącie
Szklany92 Nie rycz tylko weź się za robotę
piliery widzę że pojęcie ironii jest Ci obce. Baw się dobrze, ja kończę dyskusje, wystarczająco czasu na siebie zmarnowaliśmy.
piliery , ty też masz powierzoną misję, jak gramatyk?
NO!
Starszy Woźny Boisz się, że zagrażam Twojej? hehe
Starszy Woźny choć jego uwagi może i są słuszne, to zdecydowanie powinien popracować nad ich przekazem 🤭🤭 nie wiem czy znacie Mikołajka, ale była tam jedna postać, mianowicie Ananiasz. Bardzo mocno mi się kojarzą 🫢
Szklany92 Myślałem, po Twoich reakcjach na komentarze, że ironia jest obca Tobie. :)
piliery ty jesteś obcy, jak pasażer Nostromo
Szklany92 Nadal nie wiesz dlaczego w tytułach nie stawia się kropki? :D
piliery Ananiasz, jeszcze nie śpisz?
Szklany92 Poczytaj se, dobrze Ci to zrobi. :)
piliery To ja poczytam o kropkach, a tobie do spania niech ktoś poczyta o interakcji międzyludzkiej.
Szklany92 Czytania nigdy za wiele. Powodzenia.
piliery I wzajemnie.
Mała rada - tytuł bez kropki.
Ooo, a dlaczego ? 😇
Nie było pytania, Ananiasz pewnie zaraz mnie oświeci 🤭
Szklany92 W tytułach nie stawiamy kropek.😉
ZielonoMi Zapamiętam 😇
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania