.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (7)

  • Frodo 07.01.2017

    Noż kurwa wreszcie to wstawiłeś :D

  • motomrówka 07.01.2017

    Bardzo prosto to napisaliście. I dobrze. Przekaz jest prawdziwy i szczery. 5.

  • Frodo 07.01.2017

    Dzięki

  • Frodo 07.01.2017

    Thx

  • Adam T 08.01.2017

    Jest takie powiedzenie: "Najlepszych przyjaciół poznaje się w biedzie". Najczęściej w życiu jest tak, że kiedy źle ci się dzieje, przyjaciele uciekają, rodzina zaczyna patrzeć bokiem, a ty zostajesz sam. Poruszyliście dobry temat. Daję piątkę.

  • illibro 08.01.2017

    A potem się okazało, że kolega, który nie odwiedzał, też poszedł siedzieć, albo umarł. Zanim się kogoś oceni albo skreśli, jako przyjaciela, warto się dowiedzieć, dlaczego ktoś postępuję tak albo inaczej. Być może będzie usprawiedliwiony. Bardzo dobry tekst ;) Emocjonalny 5

  • Frodo 08.01.2017

    Po tych wydarzeniach już nigdy z "Frajerem" nie gadałem ;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania