Jest takie powiedzenie: "Najlepszych przyjaciół poznaje się w biedzie". Najczęściej w życiu jest tak, że kiedy źle ci się dzieje, przyjaciele uciekają, rodzina zaczyna patrzeć bokiem, a ty zostajesz sam. Poruszyliście dobry temat. Daję piątkę.
A potem się okazało, że kolega, który nie odwiedzał, też poszedł siedzieć, albo umarł. Zanim się kogoś oceni albo skreśli, jako przyjaciela, warto się dowiedzieć, dlaczego ktoś postępuję tak albo inaczej. Być może będzie usprawiedliwiony. Bardzo dobry tekst ;) Emocjonalny 5
Komentarze (7)
Noż kurwa wreszcie to wstawiłeś :D
Bardzo prosto to napisaliście. I dobrze. Przekaz jest prawdziwy i szczery. 5.
Dzięki
Thx
Jest takie powiedzenie: "Najlepszych przyjaciół poznaje się w biedzie". Najczęściej w życiu jest tak, że kiedy źle ci się dzieje, przyjaciele uciekają, rodzina zaczyna patrzeć bokiem, a ty zostajesz sam. Poruszyliście dobry temat. Daję piątkę.
A potem się okazało, że kolega, który nie odwiedzał, też poszedł siedzieć, albo umarł. Zanim się kogoś oceni albo skreśli, jako przyjaciela, warto się dowiedzieć, dlaczego ktoś postępuję tak albo inaczej. Być może będzie usprawiedliwiony. Bardzo dobry tekst ;) Emocjonalny 5
Po tych wydarzeniach już nigdy z "Frajerem" nie gadałem ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania