.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (11)

  • Ryszard Radwan 16.03.2017

    Wszyscy pogrążymy się w otchłani oby była taka jak w Twoim opisie :) 5!

  • Jo-anka 16.03.2017

    ,,Tyle wiadomej za nami'' Po co się odwracać ? 5 ;)

  • Noren72 16.03.2017

    A po cóż spoglądać w przyszłość? I po kiego przyglądać się teraźniejszości? ;)

  • Tanaris 16.03.2017

    Jeden chyba z lepszych wierszy, jakie było mi u ciebie przeczytać... 5 :D

  • Noren72 16.03.2017

    Dziękuję, Tanaris:)

  • Pan Buczybór 16.03.2017

    Wszystko jest otchłanią, w której sami się gubimy. 5

  • Noren72 16.03.2017

    Dziękuję, B.B

  • Ewcia 16.03.2017

    Nigdy w ten sposób nie patrzyłam na niebo 5

  • Noren72 16.03.2017

    Dziękuję, Ewcia:)

  • Szudracz 16.03.2017

    Ode mnie 5 :)

  • Noren72 16.03.2017

    Dziękuję :-)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania