.
.Autor: Noren72Czytano 411 razyData dodania: 16.03.2017
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 7
Zaloguj się, aby ocenić35
Wszyscy pogrążymy się w otchłani oby była taka jak w Twoim opisie :) 5!
,,Tyle wiadomej za nami'' Po co się odwracać ? 5 ;)
A po cóż spoglądać w przyszłość? I po kiego przyglądać się teraźniejszości? ;)
Jeden chyba z lepszych wierszy, jakie było mi u ciebie przeczytać... 5 :D
Dziękuję, Tanaris:)
Wszystko jest otchłanią, w której sami się gubimy. 5
Dziękuję, B.B
Nigdy w ten sposób nie patrzyłam na niebo 5
Dziękuję, Ewcia:)
Ode mnie 5 :)
Dziękuję :-)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (11)
Wszyscy pogrążymy się w otchłani oby była taka jak w Twoim opisie :) 5!
,,Tyle wiadomej za nami'' Po co się odwracać ? 5 ;)
A po cóż spoglądać w przyszłość? I po kiego przyglądać się teraźniejszości? ;)
Jeden chyba z lepszych wierszy, jakie było mi u ciebie przeczytać... 5 :D
Dziękuję, Tanaris:)
Wszystko jest otchłanią, w której sami się gubimy. 5
Dziękuję, B.B
Nigdy w ten sposób nie patrzyłam na niebo 5
Dziękuję, Ewcia:)
Ode mnie 5 :)
Dziękuję :-)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania