jolka_ka każdy ten tekst może sobie zinterpretować jak chce. Ilu czytelników, tyle może być interpretacji. Angelika to chyba ni to samo co Angela, więc do niej bezpośrednio nie nawiązuje. Nie widziałem tu usera o takim nicku.
Faktycznie, dosłowność zabija sarkazm.
SF w satyrze politycznej.
Wydawało się, że na opowi będziesz nieznaczącym, krótkim wybrykiem politycznej grafomanii, a wbiłeś nóż, zaznaczyłeś granice między opcjami, sprawiłeś, że ocenia się teksty niemerytorycznie, ideologicznie.
Szkoda portalu, gdzie wolność kwitła.
Komentarze (17)
Dlaczego Angelika?
Przypadkowo dobrane imię.
Bogumił Aaa. Rozumiem. Myślałam, że tekst to nawiązanie do homoseksualistów i przedstawiasz jakieś stanowisko Angeli ;d
jolka_ka każdy ten tekst może sobie zinterpretować jak chce. Ilu czytelników, tyle może być interpretacji. Angelika to chyba ni to samo co Angela, więc do niej bezpośrednio nie nawiązuje. Nie widziałem tu usera o takim nicku.
jolka_ka powiem tylko, że do napisania tekstu zachęcił mnie post pewnej innej userki.
Bogumił okok
Bogumił, Bogumił... to chyba Twój najlepszy tekst. Jestem oczarowana...
Betti, nie żartuj, wciąż widzę w tym tekście masę błędów i poprawiam. Ale mimo wszystko, dziękuję,
A co zrobicie z łysoniami, którzy w imię Boga i ojczyzny będą Was napie...ć?
Nie będzie łatwo.
Pozdrawiam.
Będą gwizdki i wuwuzele.
Cytujesz moje słowa?
A pozwolenie masz?
Napisałam komentarz, jak zachowują się niektórzy ludzie, a ty to wykorzystałeś.
Nieładny czyn.
Ciociu:*
Hahahaha
Niezłe Boguś xD
Tantiemy mi się należą xD
Zgłoś się do właściciela opowi.
Faktycznie, dosłowność zabija sarkazm.
SF w satyrze politycznej.
Wydawało się, że na opowi będziesz nieznaczącym, krótkim wybrykiem politycznej grafomanii, a wbiłeś nóż, zaznaczyłeś granice między opcjami, sprawiłeś, że ocenia się teksty niemerytorycznie, ideologicznie.
Szkoda portalu, gdzie wolność kwitła.
Ja nie oceniam tekstów niemerytoryczne tylko idioci. I sprawdź sobie znaczenie słowa idiota.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania