Niedobrze.
Opuszczony na pustkowiu bar.
O tej porze nigdy nikt
tu nie przychodzi.
Tylko ja i ty.
Razem.
My.
Przynosisz mi kawę.
Nie jest dobra.
Nieważne.
Patrzę. Codziennie głębiej.
Niedobrze.
Lubisz to.
Opuszczony wykład. Rano.
O tej porze nigdy nikt
tu nie przychodzi.
Tylko ja i ty.
Razem.
My.
Przynoszę Ci słowa.
Nie są dobre.
Nieważne.
Słuchasz. Codziennie głębiej.
Niedobrze.
Lubię to.
Tylko ja i ty.
Lubimy to.
Razem.
Wyszłaś z nim pod rękę.
Tylko on i ty.
Razem.
Wy.
Niedobrze.
https://youtu.be/stpaq27-V70
Komentarze (9)
Całkiem fajne :) I takie melodyjne :)
Serdecznie :)
Dziękuję.
Oj niedobrze, niedobrze... On sam, a nas jeno trzech...
Wiersz z dobrą znajomością języka polskiego.
"Niedobrze/ Nieważne/ Razem".
"Lubię to".
:)
Dziękuję
Niedobrze, przemyciłeś kogoś ukradkiem. ?
Jest lepiej, poprzednie szaleństwo ochłonęło. ?
Dziękuję
Kropka w tytule to zbrodnia. Poza tym trochę przydługi ten wiersz - znaczy trochę przegadany w paru miejscach. No i nie jestem też przekonany co do użycia interpunkcji, ale to już kwestia subiektywna.
Ogólnie spoko.
Jak się mówi w kilku językach to się interpunkcja bełta. Błękitem w głowie.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania