niegramotnie

a mnie się tycz

choć grama

i czule błądź

błądź chwilę

 

po myśl

czy inny banał

i pomyl o mnie

bliżej

 

się omsknij raz

nie jeden

zmyśl słownie

przezjęczenie

 

że serce masz

agender

w nim trochę mnie

i ciebie

 

stąd po i o

masz myłki

i gubisz się

czasami

 

zrozumiem bo cię

w szyk i

wiersz wplotłam

dawno nami

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (67)

  • JagVetInte 8 miesięcy temu

    No to ja bym chciał zobaczyć "gramotnie" 🤔

    Po myśli poszedł tekst Ci, gubię się w nim, znajduję. Omsknąć się w pisaniu można było, ale nie Ty. I ten rym. I rytm.

    Najlepszy? Tak wygląda.

    Daje 5, ale to zasługuje na więcej.

  • Roma 8 miesięcy temu

    Może kiedyś napiszę :)
    Ja nie potrafię powiedzieć, który jest najlepszy. Wiersze dzielę na bliższe i dalsze. I każdy kiedyś był lub będzie tym i tym.
    Bardzo ładnie rozpisałeś ten komentarz, miło się czytało.
    Dziękuję :)

  • JagVetInte 8 miesięcy temu

    Roma Mam kilka takich topek u Ciebie, moim zdaniem oczywiście, a ten, no... Wysokościowo.

  • Roma 8 miesięcy temu

    JagVetInte w takim razie raz jeszcze dziękuję :)
    Mi najbliżej teraz do Twojego "Wiesz?", a raczej Waszego.
    Nie wiem czy z tak intymnych wierszy wypada zabierać coś dla siebie, ale nie umiałam inaczej.

  • JagVetInte 8 miesięcy temu

    Roma Po to one są chyba. Bo często, nawet najmniej czuły człowiek, przeczyta czyjś osobisty utwór i pomyśli "ej, ja też tak mam". Piszemy, często nie dla siebie.

    A "Wiesz?" kosztował mnie dużo. I chyba już nie chcę więcej takiego pisać

  • Roma 8 miesięcy temu

    JagVetInte też mam takie, więc rozumiem.
    Uciekam w sen, dobrej nocy :)

  • JagVetInte 8 miesięcy temu

    Roma Oj, jest tam taki. Jeden. Mocny.

    No ja też, jutro łomot, kolorowych 🫡

  • TseCylia 8 miesięcy temu

    O, jak fajnie, ciekawie, rytmicznie. Podoba się.

  • Roma 8 miesięcy temu

    Dzięki bardzo :)

  • arus1983 8 miesięcy temu

    Świetny wiersz pozdrawiam

  • Roma 8 miesięcy temu

    Bardzo dziękuję :)
    Pozdrawiam również.

  • Smerfowa Stonoga 8 miesięcy temu

    Przyszedłem tobie nagrandzić trochę

  • Roma 8 miesięcy temu

    Słodko :)

  • Smerfowa Stonoga 8 miesięcy temu

    Roma a juz miałem napisać że pewnie ciebie niema i przyjdę inną razą

  • Smerfowa Stonoga 8 miesięcy temu

    Roma nie wiem od czego zacząć, ostatnio dużo się leczę na kaszel

  • Roma 8 miesięcy temu

    Smerfowa Stonoga dobra, to udawajmy, że mnie nie ma i przyjdź innym razem. I tak zaraz wychodzę.
    Cóż zrobić... czytałam na pitolo, że warto, więc lecz się, lecz :)
    Miłego wieczoru :)

  • Smerfowa Stonoga 8 miesięcy temu

    Roma lubię styl twoich wierszy

  • Smerfowa Stonoga 8 miesięcy temu

    a ty co taka oschła?

  • Roma 8 miesięcy temu

    Smerfowa Stonoga fajnie by było gdyby to była prawda, jak wymyślasz - to trochę szkoda.
    Jakby co i tak dziękuję :)

  • Smerfowa Stonoga 8 miesięcy temu

    Roma dla ciebie wszystko co piszę to nieprawda, czyli nadal nie wychodzisz z oceniania mnie w ten sam sposób

  • Roma 8 miesięcy temu

    Smerfowa Stonoga nie jest tak. Myślę, że tak naprawdę jesteś fajnym człowiekiem. Gdzieś tam :)
    A z tą prawdą i nieprawdą to tylko ostrożność.

  • Smerfowa Stonoga 8 miesięcy temu

    Roma ostrożność powiadasz

  • Roma 8 miesięcy temu

    Lubisz się tu bawić, często nie patrząc na innych. A ja po prostu nie chcę byś robił to moim kosztem.

    I Ciebie nigdy nie oceniałam, piszę tylko co widzę.

  • Smerfowa Stonoga 8 miesięcy temu

    Roma chyba nie robiłem nigdy

  • Roma 8 miesięcy temu

    Tak. Bo po co mam się komukolwiek tutaj wystawiać? Ku uciesze kogo? I w jakim celu?
    Chcę tu miło spędzać czas i wiersze pisać. Tyle :)

  • Roma 8 miesięcy temu

    Chyba próbowałeś. Ale i tak Ci wybaczam xD

  • Smerfowa Stonoga 8 miesięcy temu

    Roma zbyt zasadniczo do tego podchodzisz

  • Smerfowa Stonoga 8 miesięcy temu

    Roma Tutaj normalnym ludziom się krzywda nie dzieje

  • Roma 8 miesięcy temu

    Smerfowa Stonoga dlatego też nie mówię, że mi się tu krzywda dzieje.
    Lubię to miejsce :)

  • Smerfowa Stonoga 8 miesięcy temu

    Roma Mały komizm sytuacyjny zostaje odebrany jak zaborczy gwałt na kobiecej delikatności

  • Roma 8 miesięcy temu

    Smerfowa Stonoga może zbyt empatyczną jestem xD

  • Smerfowa Stonoga 8 miesięcy temu

    Roma albo rozchwiana emocjonalnie

  • Roma 8 miesięcy temu

    Smerfowa Stonoga mejbi :)
    Popracuję nad tym xD

  • Roma 8 miesięcy temu

    A jak Ty się czujesz tak w ogóle?

  • Smerfowa Stonoga 8 miesięcy temu

    Roma fajnie, tak spokojnie pomiedzy jawą a snem, bardzo przyjemny stan.

  • Smerfowa Stonoga 8 miesięcy temu

    Roma muzyki słucha się bosko wręcz

  • Smerfowa Stonoga 8 miesięcy temu

    https://www.youtube.com/watch?v=No_7QYTqrWo&list=RDNo_7QYTqrWo&index=1

  • Roma 8 miesięcy temu

    Smerfowa Stonogawierzę :) no to trwaj w nim sobie miło jak najdłużej się da.

  • Smerfowa Stonoga 8 miesięcy temu

    Roma od jutra koniec leczenia

  • Roma 8 miesięcy temu

    Posłucham jak będę w domu. Teraz jest za głośno, a nie mam słuchawek.
    Domyślam się... Dobra muzyka w takim stanie... Pewnie czujesz ją teraz najbardziej.

  • Smerfowa Stonoga 8 miesięcy temu

    na imprezie jesteś?

  • Roma 8 miesięcy temu

    I co jeszcze od jutra?

  • Roma 8 miesięcy temu

    Gdybym była to nie miałabym czasu na opowi xD

  • Smerfowa Stonoga 8 miesięcy temu

    Roma zapanowanie na hipe energią ciała przez kolejny tydzień,

  • Smerfowa Stonoga 8 miesięcy temu

    techniki wyciszenia pomagają

  • Roma 8 miesięcy temu

    Smerfowa Stonoga brzmi jak dobry plan :)

  • Smerfowa Stonoga 8 miesięcy temu

    Marihuana wbrew pozorm jest wredna jak się chce zejść

  • Smerfowa Stonoga 8 miesięcy temu

    ale jak się już umysł wyostrzy, to przez parę dni chodzi się naćpanym rzeczywistością

  • Smerfowa Stonoga 8 miesięcy temu

    zostanę tylko przy psychodelikach

  • Smerfowa Stonoga 8 miesięcy temu

    A w sumie mam 2 kartoniki, no ale matce dwój dzieci nie wypada LSD przyjmować

  • Smerfowa Stonoga 8 miesięcy temu

    taki suchar kolejny :P

  • Roma 8 miesięcy temu

    Smerfowa Stonoga nawet zabawny xD

  • Roma 8 miesięcy temu

    Taki pomiędzy snem a jawą nawet miły jesteś xD

  • Smerfowa Stonoga 8 miesięcy temu

    Roma tak, bo nie czuję się tak zmęczony życiem

  • Roma 8 miesięcy temu

    Smerfowa Stonoga służy Ci ten stan :)

  • Smerfowa Stonoga 8 miesięcy temu

    Roma już niedługo :P

  • Smerfowa Stonoga 8 miesięcy temu

    Roma a co u ciebie powiedz?

  • Roma 8 miesięcy temu

    Smerfowa Stonoga a u mnie nic ciekawego.
    I jak teraz sobie o tym pomyślałam to serio nic. Ale to takie fajne nic i jest mi dobrze i fajnie :)

  • Smerfowa Stonoga 8 miesięcy temu

    Roma System funkcjonuje a ty jesteś tego naocznym swiadkiem?

  • Roma 8 miesięcy temu

    Smerfowa Stonoga można tak powiedzieć.
    Spokojnie dzisiaj na opowi.

  • Smerfowa Stonoga 8 miesięcy temu

    Roma Wiadomo co słowianie robią w jesienny, wieczorny piątek

  • Roma 8 miesięcy temu

    Smerfowa Stonoga przeżywają jesień najlepiej jak potrafią :)

  • Smerfowa Stonoga 8 miesięcy temu

    Roma https://www.youtube.com/watch?v=oKmvJs4IuOs&list=RDNo_7QYTqrWo&index=9

  • Roma 8 miesięcy temu

    Gdzie tam oschła? Miła jestem, bo czemu by nie? :)

  • Smerfowa Stonoga 8 miesięcy temu

    https://www.youtube.com/watch?v=F-IR3s7B0E8&list=RDNo_7QYTqrWo&index=5

  • Roma 8 miesięcy temu

    Idealnie.
    Ja uciekam - dobrej nocy i dzięki za rozmowę :)

  • Smerfowa Stonoga 8 miesięcy temu

    Roma hej i nawzajem

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania