niegramotnie
a mnie się tycz
choć grama
i czule błądź
błądź chwilę
po myśl
czy inny banał
i pomyl o mnie
bliżej
się omsknij raz
nie jeden
zmyśl słownie
przezjęczenie
że serce masz
agender
w nim trochę mnie
i ciebie
stąd po i o
masz myłki
i gubisz się
czasami
zrozumiem bo cię
w szyk i
wiersz wplotłam
dawno nami
Komentarze (67)
No to ja bym chciał zobaczyć "gramotnie" 🤔
Po myśli poszedł tekst Ci, gubię się w nim, znajduję. Omsknąć się w pisaniu można było, ale nie Ty. I ten rym. I rytm.
Najlepszy? Tak wygląda.
Daje 5, ale to zasługuje na więcej.
Może kiedyś napiszę :)
Ja nie potrafię powiedzieć, który jest najlepszy. Wiersze dzielę na bliższe i dalsze. I każdy kiedyś był lub będzie tym i tym.
Bardzo ładnie rozpisałeś ten komentarz, miło się czytało.
Dziękuję :)
Roma Mam kilka takich topek u Ciebie, moim zdaniem oczywiście, a ten, no... Wysokościowo.
JagVetInte w takim razie raz jeszcze dziękuję :)
Mi najbliżej teraz do Twojego "Wiesz?", a raczej Waszego.
Nie wiem czy z tak intymnych wierszy wypada zabierać coś dla siebie, ale nie umiałam inaczej.
Roma Po to one są chyba. Bo często, nawet najmniej czuły człowiek, przeczyta czyjś osobisty utwór i pomyśli "ej, ja też tak mam". Piszemy, często nie dla siebie.
A "Wiesz?" kosztował mnie dużo. I chyba już nie chcę więcej takiego pisać
JagVetInte też mam takie, więc rozumiem.
Uciekam w sen, dobrej nocy :)
Roma Oj, jest tam taki. Jeden. Mocny.
No ja też, jutro łomot, kolorowych 🫡
O, jak fajnie, ciekawie, rytmicznie. Podoba się.
Dzięki bardzo :)
Świetny wiersz pozdrawiam
Bardzo dziękuję :)
Pozdrawiam również.
Przyszedłem tobie nagrandzić trochę
Słodko :)
Roma a juz miałem napisać że pewnie ciebie niema i przyjdę inną razą
Roma nie wiem od czego zacząć, ostatnio dużo się leczę na kaszel
Smerfowa Stonoga dobra, to udawajmy, że mnie nie ma i przyjdź innym razem. I tak zaraz wychodzę.
Cóż zrobić... czytałam na pitolo, że warto, więc lecz się, lecz :)
Miłego wieczoru :)
Roma lubię styl twoich wierszy
a ty co taka oschła?
Smerfowa Stonoga fajnie by było gdyby to była prawda, jak wymyślasz - to trochę szkoda.
Jakby co i tak dziękuję :)
Roma dla ciebie wszystko co piszę to nieprawda, czyli nadal nie wychodzisz z oceniania mnie w ten sam sposób
Smerfowa Stonoga nie jest tak. Myślę, że tak naprawdę jesteś fajnym człowiekiem. Gdzieś tam :)
A z tą prawdą i nieprawdą to tylko ostrożność.
Roma ostrożność powiadasz
Lubisz się tu bawić, często nie patrząc na innych. A ja po prostu nie chcę byś robił to moim kosztem.
I Ciebie nigdy nie oceniałam, piszę tylko co widzę.
Roma chyba nie robiłem nigdy
Tak. Bo po co mam się komukolwiek tutaj wystawiać? Ku uciesze kogo? I w jakim celu?
Chcę tu miło spędzać czas i wiersze pisać. Tyle :)
Chyba próbowałeś. Ale i tak Ci wybaczam xD
Roma zbyt zasadniczo do tego podchodzisz
Roma Tutaj normalnym ludziom się krzywda nie dzieje
Smerfowa Stonoga dlatego też nie mówię, że mi się tu krzywda dzieje.
Lubię to miejsce :)
Roma Mały komizm sytuacyjny zostaje odebrany jak zaborczy gwałt na kobiecej delikatności
Smerfowa Stonoga może zbyt empatyczną jestem xD
Roma albo rozchwiana emocjonalnie
Smerfowa Stonoga mejbi :)
Popracuję nad tym xD
A jak Ty się czujesz tak w ogóle?
Roma fajnie, tak spokojnie pomiedzy jawą a snem, bardzo przyjemny stan.
Roma muzyki słucha się bosko wręcz
https://www.youtube.com/watch?v=No_7QYTqrWo&list=RDNo_7QYTqrWo&index=1
Smerfowa Stonogawierzę :) no to trwaj w nim sobie miło jak najdłużej się da.
Roma od jutra koniec leczenia
Posłucham jak będę w domu. Teraz jest za głośno, a nie mam słuchawek.
Domyślam się... Dobra muzyka w takim stanie... Pewnie czujesz ją teraz najbardziej.
na imprezie jesteś?
I co jeszcze od jutra?
Gdybym była to nie miałabym czasu na opowi xD
Roma zapanowanie na hipe energią ciała przez kolejny tydzień,
techniki wyciszenia pomagają
Smerfowa Stonoga brzmi jak dobry plan :)
Marihuana wbrew pozorm jest wredna jak się chce zejść
ale jak się już umysł wyostrzy, to przez parę dni chodzi się naćpanym rzeczywistością
zostanę tylko przy psychodelikach
A w sumie mam 2 kartoniki, no ale matce dwój dzieci nie wypada LSD przyjmować
taki suchar kolejny :P
Smerfowa Stonoga nawet zabawny xD
Taki pomiędzy snem a jawą nawet miły jesteś xD
Roma tak, bo nie czuję się tak zmęczony życiem
Smerfowa Stonoga służy Ci ten stan :)
Roma już niedługo :P
Roma a co u ciebie powiedz?
Smerfowa Stonoga a u mnie nic ciekawego.
I jak teraz sobie o tym pomyślałam to serio nic. Ale to takie fajne nic i jest mi dobrze i fajnie :)
Roma System funkcjonuje a ty jesteś tego naocznym swiadkiem?
Smerfowa Stonoga można tak powiedzieć.
Spokojnie dzisiaj na opowi.
Roma Wiadomo co słowianie robią w jesienny, wieczorny piątek
Smerfowa Stonoga przeżywają jesień najlepiej jak potrafią :)
Roma https://www.youtube.com/watch?v=oKmvJs4IuOs&list=RDNo_7QYTqrWo&index=9
Gdzie tam oschła? Miła jestem, bo czemu by nie? :)
https://www.youtube.com/watch?v=F-IR3s7B0E8&list=RDNo_7QYTqrWo&index=5
Idealnie.
Ja uciekam - dobrej nocy i dzięki za rozmowę :)
Roma hej i nawzajem
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania