......

.........

Średnia ocena: 3.7  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • andrew24 25.12.2023

    Szukamy często światła, nie widzimy, bo nas oślepia.Ładne Twoje spojrzenie.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Miłego dnia

  • Monia 27.12.2023

    Dziękuję bardzo pozdrawiam;)

  • Dekaos Dondi 25.12.2023

    Monia↔Można zamyślić umysł. Chyba jednak najczęściej, są szare odbicia, biało czarnych obrazów.
    Jak to w życiu. Przesadna ilość drogowskazów, może zagubić.
    "bywa że oślepieni poszukując światła" →ten wers szczególnie.
    Pozdrawiam🌲😊.

  • Monia 27.12.2023

    Słusznie prawisz,aczkolwiek chodziło mi o taką podróż "niesentymentalną".Dzięki bardzo za komentarz pozdro ;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania