.........
......Autor: MoniaCzytano 316 razyData dodania: 25.12.2023
Średnia ocena: 3.7 Głosów: 6
Zaloguj się, aby ocenić22
Szukamy często światła, nie widzimy, bo nas oślepia.Ładne Twoje spojrzenie. Pozdrawiam serdecznie, Miłego dnia
Dziękuję bardzo pozdrawiam;)
Monia↔Można zamyślić umysł. Chyba jednak najczęściej, są szare odbicia, biało czarnych obrazów. Jak to w życiu. Przesadna ilość drogowskazów, może zagubić. "bywa że oślepieni poszukując światła" →ten wers szczególnie. Pozdrawiam🌲😊.
Słusznie prawisz,aczkolwiek chodziło mi o taką podróż "niesentymentalną".Dzięki bardzo za komentarz pozdro ;)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (4)
Szukamy często światła, nie widzimy, bo nas oślepia.Ładne Twoje spojrzenie.
Pozdrawiam serdecznie,
Miłego dnia
Dziękuję bardzo pozdrawiam;)
Monia↔Można zamyślić umysł. Chyba jednak najczęściej, są szare odbicia, biało czarnych obrazów.
Jak to w życiu. Przesadna ilość drogowskazów, może zagubić.
"bywa że oślepieni poszukując światła" →ten wers szczególnie.
Pozdrawiam🌲😊.
Słusznie prawisz,aczkolwiek chodziło mi o taką podróż "niesentymentalną".Dzięki bardzo za komentarz pozdro ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania