Nienawiść
Na początku ciepło czujesz .
I podłe myśli wobec innej osoby snujesz.
Potem do ciepła dochodzi jad.
Który zaburza twój cały ład.
Później dochodzi do tego jeszcze żalu groch.
A ta mieszanka obraca cię w proch.
Na początku ciepło czujesz .
I podłe myśli wobec innej osoby snujesz.
Potem do ciepła dochodzi jad.
Który zaburza twój cały ład.
Później dochodzi do tego jeszcze żalu groch.
A ta mieszanka obraca cię w proch.
Komentarze (2)
Nienawiść jest bardzo złą emocją. Nie chowajmy jej w sobie bo faktycznie dusza w proch się obróci. Kochać wroga też nie polecam, po prostu unikamy tych , którzy nam szkodzą.
Dokładnie 🤣
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania