(nie)Pewność
Od kiedy cię nie widzę
Nie mam ochoty zaczynać dnia
Choć nie wiem co się stanie
Czy to była miłość?
Czy przywiązanie?
Cierpię każdej nocy
Gdy pojawia się księżyc
I płaczę zanim słońce wstanie
Czy to była miłość?
Czy przywiązanie?
Tęsknię po cichu
Wracam do ciebie we wspomnieniach
Ten ból ze mną zostanie
Czy to była miłość?
Czy przywiązanie?
Piszę o tobie ten wiersz
Zastanawiam się co mnie natchnęło?
Zadaję sobie pytanie
Była to miłość?
Czy przywiązanie?
Komentarze (2)
Cliché
Marek Grechuta. I znowu sobie zadaję pytanie
Czy to jest przyjaźń? Czy to jest kochanie?
I tęskniąc sobie zadaję pytanie
Czy to jest przyjaźń? Czy to jest kochanie?
A może tylko poetyckie wzorowanie???
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania