(nie)Pewność

Od kiedy cię nie widzę

Nie mam ochoty zaczynać dnia

Choć nie wiem co się stanie

Czy to była miłość?

Czy przywiązanie?

 

Cierpię każdej nocy

Gdy pojawia się księżyc

I płaczę zanim słońce wstanie

Czy to była miłość?

Czy przywiązanie?

 

Tęsknię po cichu

Wracam do ciebie we wspomnieniach

Ten ból ze mną zostanie

Czy to była miłość?

Czy przywiązanie?

 

Piszę o tobie ten wiersz

Zastanawiam się co mnie natchnęło?

Zadaję sobie pytanie

Była to miłość?

Czy przywiązanie?

Średnia ocena: 3.8  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (2)

  • Jakub Andrzej Tomkiewicz wczoraj o 20:28

    Cliché

  • realista godzinę temu

    Marek Grechuta. I znowu sobie zadaję pytanie
    Czy to jest przyjaźń? Czy to jest kochanie?

    I tęskniąc sobie zadaję pytanie
    Czy to jest przyjaźń? Czy to jest kochanie?

    A może tylko poetyckie wzorowanie???

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania