Brak

 ●

Średnia ocena: 4.8  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (20)

  • 00.00 30.07.2021

    Michał jest na Opowi?

  • Wertyt 30.07.2021

    Jeszcze żyję, więc chyba nie :)

  • Trzy Cztery 30.07.2021

    Powiedz mu, że wolisz mężczyzn, lecz pisząc, starasz się zrozumieć tych heteroseksualnych, i zapytaj, czy udało Ci się wczuć w jego, czyli Michała, odczucia...

  • Wertyt 30.07.2021

    Dzięki za radę, ale jeżeli Cię posłucham, to Michał mnie obije, a moja żona dobije :).

  • kigja 30.07.2021

    hahahahahaha

  • Grain 30.07.2021

    o haiku nie wypowiadam się

    Niepewność / wg czyjejś parafrazy/

    i myśląc sobie
    zadaje pytanie
    czy to przyjemność
    czy tylko kochanie

  • Wertyt 30.07.2021

    W Marice z przyjemnością kocha się pół Krakowa, no... może ćwierć... :)

  • kigja 30.07.2021

    Michał na pewno doceni fakt, że ktoś docenił urodę jego ukochanej :)))

  • Wertyt 30.07.2021

    Jest dumny ze swojego skarbu, rozumie innych facetów, że Marika im się podoba, ale czasami traci cierpliwość, a wtedy... :)

  • laura123 30.07.2021

    Czy Marika jest naprawdę na tyle próżna, że musi mieć na ''piśmie'' dowód swojej urody? Może wystarczy jej fakt, że to o niej, imię nie powinno grać roli. Wtedy autor uratuje i życie, i małżeństwo...

  • Wertyt 30.07.2021

    To jest mój prawdziwy problem (podobnie jak historia). Napisałem jej z imieniem i jeżeli zgodzi się na jakąś zmianę, to nie mam bladego pojęcia jak to przeredagować. Czym zastąpić te trzy sylaby? Chyba nie ma dla mnie ratunku...

  • kigja 30.07.2021

    marika marika jakis koleś do ciebie fika
    naślij na niego michała to mu sprzeda strzała
    xd

  • Wertyt 30.07.2021

    hahahaha

  • kigja 30.07.2021

    Wszyscy komentatorzy otrzymali odpowiedź bezpośrednio pod swoim komentarzem.
    Oprócz mnie.

    To był mój ostatni komenatrz u tego autora.

  • Wertyt 30.07.2021

    Nieeeee - to tylko moja niegramotność :)

  • Marian 30.07.2021

    Po prostu Michał dogada się z Mariką.

  • Wertyt 30.07.2021

    Dzięki. On się z żoną zawsze dogaduje. Ale za moje słowa pojedynkował się będzie ze mną :)

  • pansowa 30.07.2021

    Weź na klatę.
    Jak tu nie kochać się w Marice, którą kocha pół Krakowa?
    Takie przypadki diamentowe wymagają odpowiedniej oprawy i Michaś powinien to zrozumieć.

  • Wertyt 30.07.2021

    Tak, on to rozumie, jest mądry i rozsądny, ale czasami się zapomina. W moim przypadku ma prawo, bo druga miniaturka jest zdecydowanie dwuznaczna. Trudno... Wertyt, bądź mężczyzną... :).

  • Zapraszamy do zabawy ze słowami. Piszemy jeden wiersz na tematy:
    - . Coś na sen.
    - Okrągła rzecz.
    Może być na jeden, albo na drugi, albo połączyć dwa w jednym.
    Czas do 16 sierpnia (północ)

    Jeszcze możesz zdążyć!
    Liczymy na ciebie!!!

    Literkowa

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania