...
...Autor: piszęwięcjestemCzytano 224 razyData dodania: 28.05.2023
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 5
Zaloguj się, aby ocenić25
Bardzo przyjemny wiersz. Miło się czytało.
Dzięki za czytanie.
Piękny wiersz. Z duszą. 5
Tym bardziej, że niekoniecznie może chodzić o psa;) Dziękuję.
piszęwięcjeste, czytając nie myślałam o psie...
MartynaM nie napisałem, o czym myślałaś, czytając, bo tego nie wiem. Tak tylko dopowiedziałem ogólnie dla czytających wiersz i komentarze;) Przecież nie muszę dodawać, że wiem, że potrafisz odczytać zamysł autora. thx
Piszęwięcjestem↔I forma na tak i treść. Zaśpiewać by można:)↔Pozdrawiam🙂:)
Dekaos Dondi Zdecydowanie wolę pisać niż śpiewać;) Dzięki.
przyjacielem był - znowu został sam.
Tak to już bywa na krętej drodze życia. Dziękuję.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (10)
Bardzo przyjemny wiersz. Miło się czytało.
Dzięki za czytanie.
Piękny wiersz. Z duszą. 5
Tym bardziej, że niekoniecznie może chodzić o psa;)
Dziękuję.
piszęwięcjeste, czytając nie myślałam o psie...
MartynaM nie napisałem, o czym myślałaś, czytając, bo tego nie wiem. Tak tylko dopowiedziałem ogólnie dla czytających wiersz i komentarze;) Przecież nie muszę dodawać, że wiem, że potrafisz odczytać zamysł autora.
thx
Piszęwięcjestem↔I forma na tak i treść. Zaśpiewać by można:)↔Pozdrawiam🙂:)
Dekaos Dondi
Zdecydowanie wolę pisać niż śpiewać;)
Dzięki.
przyjacielem był - znowu został sam.
Tak to już bywa na krętej drodze życia.
Dziękuję.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania