...

...

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • Noico1 28.05.2023

    Bardzo przyjemny wiersz. Miło się czytało.

  • Dzięki za czytanie.

  • MartynaM 28.05.2023

    Piękny wiersz. Z duszą. 5

  • Tym bardziej, że niekoniecznie może chodzić o psa;)
    Dziękuję.

  • MartynaM 28.05.2023

    piszęwięcjeste, czytając nie myślałam o psie...

  • MartynaM nie napisałem, o czym myślałaś, czytając, bo tego nie wiem. Tak tylko dopowiedziałem ogólnie dla czytających wiersz i komentarze;) Przecież nie muszę dodawać, że wiem, że potrafisz odczytać zamysł autora.
    thx

  • Dekaos Dondi 28.05.2023

    Piszęwięcjestem↔I forma na tak i treść. Zaśpiewać by można:)↔Pozdrawiam🙂:)

  • Dekaos Dondi
    Zdecydowanie wolę pisać niż śpiewać;)
    Dzięki.

  • kikimora 28.05.2023

    przyjacielem był - znowu został sam.

  • Tak to już bywa na krętej drodze życia.
    Dziękuję.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania