...
...Autor: NuriaCzytano 165 razyData dodania: 26.09.2022
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 2
Zaloguj się, aby ocenić10
Niedorośli to tyle co dziecinni, a "dziecinni by chronić" będzie niedobrze. Zatem proponowałbym "zbyt niedorośli" albo "nie dorośli", ale to drugie wtedy może pomylić się z czasownikiem. Podoba mi się "rześkie" bez rzeczownika. Pozdrawiam ?
Dzięki za słowo :) "rześki" bez rzeczownika był planowany:), bo przecież mowa o oddychaniu, a nie wszystko trzeba dopowiadać. Pozdrawiam.
Nuria↔Taki jakby filozoficzny odcień wiersza. Mix różnych odcieni życia, w którym trzeba się odnaleźć. Całość, lecz szczególnie↔druga↔Pozdrawiam?:)
Tak Dondi, spotykamy, rozstajemy się w życiu z różnymi ludźmi, ale nie musimy gniewać się, możemy różnić się pięknie i żyć w zgodzie ze sobą i z nimi. Pozdrawiam:)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (4)
Niedorośli to tyle co dziecinni, a "dziecinni by chronić" będzie niedobrze. Zatem proponowałbym "zbyt niedorośli" albo "nie dorośli", ale to drugie wtedy może pomylić się z czasownikiem. Podoba mi się "rześkie" bez rzeczownika.
Pozdrawiam ?
Dzięki za słowo :)
"rześki" bez rzeczownika był planowany:), bo przecież mowa o oddychaniu, a nie wszystko trzeba dopowiadać.
Pozdrawiam.
Nuria↔Taki jakby filozoficzny odcień wiersza. Mix różnych odcieni życia, w którym trzeba się odnaleźć.
Całość, lecz szczególnie↔druga↔Pozdrawiam?:)
Tak Dondi, spotykamy, rozstajemy się w życiu z różnymi ludźmi, ale nie musimy gniewać się, możemy różnić się pięknie i żyć w zgodzie ze sobą i z nimi.
Pozdrawiam:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania