.

.

Średnia ocena: 4.4  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (18)

  • Torge 21.12.2016

    W niektórych wersach mocno niedobrane rymy np:
    Żelazo
    Martą
    A po drugie ,wkurwiło" w utworze miłosnym?
    Wiersze o tematyce poważnej jakby mnie kto pytał nie powinny zawierać ,,kurw" itp.
    Przeklinanie pasuje do wierszy o tematyce humorystycznej.
    Tak ogólnie uważam że dość prymitywne i niewyrafinowane słownictwo.
    Na zachęte 3 gwiazdki :D

  • IWG 21.12.2016

    To nie utwór miłosny...

  • IWG 21.12.2016

    A takie wkurwiło, zajebał itp. podkreśla sytuację np. zdenerwowało kojarzy mi się z byciem złym, a wkurwiony kojarzy mi się z bardzo złym na cały świat, mającym ochotę zabić każdego wokół. To moja opinia. Thx za przeczytanie

  • Chiri Ho Go 21.12.2016

    Troche jak utwory Słonia, ale takie nie bardzo w klimacie. Tego jako poetycki utwór nie traktowałam, ale bardziej jako rapową piosenkę. A Słoń pisał takie wgłąb, wręcz bestialsko obrzydliwe, ale zajebiste. Tu trochę tak nie bardzo dla mnie wyszło.

  • IWG 21.12.2016

    Kwestia gustu i charakteru, wiadomo. A Słoń jest zajebisty i polecam całą płytę D2

  • Chiri Ho Go 21.12.2016

    Chłopie, uwielbiam, aż ci serce poślę za to polecenie ❤

  • IWG 21.12.2016

    Które nuty najlepsze twoim zdaniem?

  • Chiri Ho Go 21.12.2016

    Gabinet Luster, uwielbiam. Polecam, jest tam parę linijek, które ryją banię, ale dają do myślenia, i jeszcze Ania, Ania była dobra

  • Chiri Ho Go 21.12.2016

    O, jeszcze. Ale nie wiem, czy to było też w 2, Lucyfer :D Zimbardo ❤ Efekt Lucyfera, ale główki nie dam uciąć, czy było :C

  • IWG 21.12.2016

    Chiri Ho Go Było, było. Lepsza z nut. Mi się obie Zagłady, Król Szczurów, Ania, Efekt Lucyfera, Baran podobają

  • IWG 21.12.2016

    Chiri Ho Go Jak pierwszy raz słuchałem Barana to się wzruszyłem, bo dobrze wiem z własnego doświadczenia jak księdzowie i katecheci mogą być "jebani" w szkołach

  • Chiri Ho Go 21.12.2016

    Mi było jedno szczerze, ale teskt smutny co racja, to racja. 3/4 ostatnie wersy i w środku o szafie coś było, co zapadło w pamięć. Dzisiaj, co słabszego i wygodnego biorą za cel i pal. Jak te klimaty lubisz to tekst Zeus - Hipotermia. Mocno daje za myślenie, chociaż jest wizulizacją podmiotu tuż przed samobójstwem

  • IWG 22.12.2016

    Chiri Ho Go Posłucham kiedyś XD

  • detektyw prawdy 22.12.2016

    Dobry wiersz, 4, czuc ten klimat

  • Larwa 22.12.2016

    Moim skromnym zdaniem to było świetne. Lubię czasem zagłębić się w takie klimaty, ale to chyba nie jest normalne, że po przeczytaniu tego wiersza, moja pierwsza reakcja to... ,,Ojeeej *^* Jakie to słodkie!" xDD
    5

  • IWG 22.12.2016

    XD. Dzięki

  • Szalokapel 25.12.2016

    A mi się podobało. Pierwszego dnia świąt warto przeczytać coś mocnego, haha. Rymy gdzieniegdzie upadały, ale i tak jestem pod wrażeniem. Dobra robota. Świetny klimat zapewniłeś. Nad morałem mogłabym negocjować, hehee. 5

  • Yoda 12.01.2017

    Randkuję ja tylko z droidami. Problemów w związku z nimi nie mam

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania