W niektórych wersach mocno niedobrane rymy np:
Żelazo
Martą
A po drugie ,wkurwiło" w utworze miłosnym?
Wiersze o tematyce poważnej jakby mnie kto pytał nie powinny zawierać ,,kurw" itp.
Przeklinanie pasuje do wierszy o tematyce humorystycznej.
Tak ogólnie uważam że dość prymitywne i niewyrafinowane słownictwo.
Na zachęte 3 gwiazdki :D
A takie wkurwiło, zajebał itp. podkreśla sytuację np. zdenerwowało kojarzy mi się z byciem złym, a wkurwiony kojarzy mi się z bardzo złym na cały świat, mającym ochotę zabić każdego wokół. To moja opinia. Thx za przeczytanie
Troche jak utwory Słonia, ale takie nie bardzo w klimacie. Tego jako poetycki utwór nie traktowałam, ale bardziej jako rapową piosenkę. A Słoń pisał takie wgłąb, wręcz bestialsko obrzydliwe, ale zajebiste. Tu trochę tak nie bardzo dla mnie wyszło.
Chiri Ho Go Jak pierwszy raz słuchałem Barana to się wzruszyłem, bo dobrze wiem z własnego doświadczenia jak księdzowie i katecheci mogą być "jebani" w szkołach
Mi było jedno szczerze, ale teskt smutny co racja, to racja. 3/4 ostatnie wersy i w środku o szafie coś było, co zapadło w pamięć. Dzisiaj, co słabszego i wygodnego biorą za cel i pal. Jak te klimaty lubisz to tekst Zeus - Hipotermia. Mocno daje za myślenie, chociaż jest wizulizacją podmiotu tuż przed samobójstwem
Moim skromnym zdaniem to było świetne. Lubię czasem zagłębić się w takie klimaty, ale to chyba nie jest normalne, że po przeczytaniu tego wiersza, moja pierwsza reakcja to... ,,Ojeeej *^* Jakie to słodkie!" xDD
5
A mi się podobało. Pierwszego dnia świąt warto przeczytać coś mocnego, haha. Rymy gdzieniegdzie upadały, ale i tak jestem pod wrażeniem. Dobra robota. Świetny klimat zapewniłeś. Nad morałem mogłabym negocjować, hehee. 5
Komentarze (18)
W niektórych wersach mocno niedobrane rymy np:
Żelazo
Martą
A po drugie ,wkurwiło" w utworze miłosnym?
Wiersze o tematyce poważnej jakby mnie kto pytał nie powinny zawierać ,,kurw" itp.
Przeklinanie pasuje do wierszy o tematyce humorystycznej.
Tak ogólnie uważam że dość prymitywne i niewyrafinowane słownictwo.
Na zachęte 3 gwiazdki :D
To nie utwór miłosny...
A takie wkurwiło, zajebał itp. podkreśla sytuację np. zdenerwowało kojarzy mi się z byciem złym, a wkurwiony kojarzy mi się z bardzo złym na cały świat, mającym ochotę zabić każdego wokół. To moja opinia. Thx za przeczytanie
Troche jak utwory Słonia, ale takie nie bardzo w klimacie. Tego jako poetycki utwór nie traktowałam, ale bardziej jako rapową piosenkę. A Słoń pisał takie wgłąb, wręcz bestialsko obrzydliwe, ale zajebiste. Tu trochę tak nie bardzo dla mnie wyszło.
Kwestia gustu i charakteru, wiadomo. A Słoń jest zajebisty i polecam całą płytę D2
Chłopie, uwielbiam, aż ci serce poślę za to polecenie ❤
Które nuty najlepsze twoim zdaniem?
Gabinet Luster, uwielbiam. Polecam, jest tam parę linijek, które ryją banię, ale dają do myślenia, i jeszcze Ania, Ania była dobra
O, jeszcze. Ale nie wiem, czy to było też w 2, Lucyfer :D Zimbardo ❤ Efekt Lucyfera, ale główki nie dam uciąć, czy było :C
Chiri Ho Go Było, było. Lepsza z nut. Mi się obie Zagłady, Król Szczurów, Ania, Efekt Lucyfera, Baran podobają
Chiri Ho Go Jak pierwszy raz słuchałem Barana to się wzruszyłem, bo dobrze wiem z własnego doświadczenia jak księdzowie i katecheci mogą być "jebani" w szkołach
Mi było jedno szczerze, ale teskt smutny co racja, to racja. 3/4 ostatnie wersy i w środku o szafie coś było, co zapadło w pamięć. Dzisiaj, co słabszego i wygodnego biorą za cel i pal. Jak te klimaty lubisz to tekst Zeus - Hipotermia. Mocno daje za myślenie, chociaż jest wizulizacją podmiotu tuż przed samobójstwem
Chiri Ho Go Posłucham kiedyś XD
Dobry wiersz, 4, czuc ten klimat
Moim skromnym zdaniem to było świetne. Lubię czasem zagłębić się w takie klimaty, ale to chyba nie jest normalne, że po przeczytaniu tego wiersza, moja pierwsza reakcja to... ,,Ojeeej *^* Jakie to słodkie!" xDD
5
XD. Dzięki
A mi się podobało. Pierwszego dnia świąt warto przeczytać coś mocnego, haha. Rymy gdzieniegdzie upadały, ale i tak jestem pod wrażeniem. Dobra robota. Świetny klimat zapewniłeś. Nad morałem mogłabym negocjować, hehee. 5
Randkuję ja tylko z droidami. Problemów w związku z nimi nie mam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania