.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • Noren72 20.03.2017

    A reszta pozostanie już tylko milczeniem... 5

  • Chiri Ho Go 20.03.2017

    "i znów zapragną, by zapomniał o nich świat" - biorę na klatę, utożsamiam się ;)

  • Pasja 20.03.2017

    Ważni, nieważni pojawiają się i znikają. Bo co nas nie zabije to wzmocni. Wracamy silniejsi. Pozdrawiam serdecznie

  • fikus 21.03.2017

    Wiersz zamknięty. Pokazuje, jak życie ciągle zatańczą koło. Dobry jest.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania