.
.Autor: ausekCzytano 638 razyData dodania: 20.03.2017
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 6
Zaloguj się, aby ocenić30
A reszta pozostanie już tylko milczeniem... 5
"i znów zapragną, by zapomniał o nich świat" - biorę na klatę, utożsamiam się ;)
Ważni, nieważni pojawiają się i znikają. Bo co nas nie zabije to wzmocni. Wracamy silniejsi. Pozdrawiam serdecznie
Wiersz zamknięty. Pokazuje, jak życie ciągle zatańczą koło. Dobry jest.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (4)
A reszta pozostanie już tylko milczeniem... 5
"i znów zapragną, by zapomniał o nich świat" - biorę na klatę, utożsamiam się ;)
Ważni, nieważni pojawiają się i znikają. Bo co nas nie zabije to wzmocni. Wracamy silniejsi. Pozdrawiam serdecznie
Wiersz zamknięty. Pokazuje, jak życie ciągle zatańczą koło. Dobry jest.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania