niezapomniane smaki
jeszcze grzeją wełniane szale
a już rozczochrane czupryny
w zimowym słońcu
myślą o fiołkach
przekażą aromat zimy
naszym niespokojnym sercom
wspomnienie chłodu
w lodach bambino
powrotów do wiosny
jeszcze grzeją wełniane szale
a już rozczochrane czupryny
w zimowym słońcu
myślą o fiołkach
przekażą aromat zimy
naszym niespokojnym sercom
wspomnienie chłodu
w lodach bambino
powrotów do wiosny
Komentarze (20)
Hej,
juz pewnie wiesz, że na wierszach to ja ni chu, chu. Ale ten mi sie podoba. Dobre nawiązanie do tego, co za oknem. Wiesz, że ja parę dni temu słyszałem juz pierwszego letniego ptaka? Nie wiem ajkiego, bo sie nie znam, ale na pewno letniego. Cóż, taki klimat mamy ;)
Tylko jedno bym poprawił:
zapragnienie brzmi mi jak z jakiegoś raportu czy oficjalnego pisma. Ale może to być subiektywne odczucie.
Pozdrawiam.
Dzięki piękne Antoni za spojrzenie i za ptaszka niosącego nadzieję na wiosnę.
Twoją sugestię wzięłam pod uwagę, bo tez miałam z tym problem.
Miłej niedzieli
Dobre!
Widzę, że obydwoje popłynęliśmy we wspomnienia i melancholię.
W tym samym czasie :)
Wiesz, pewnie ta same roczniki? Ale to jest piękne, że takie chwile tworzą wspomnienia i takie chwile dają radość. Dzisiaj już inne smaki i inne gadżety są kul.
Pozdr
Bardzo mi się podoba. Zacnie tworzysz wersy, pasjo. :)
Dzięki piękne Johnny.
Milej niedzieli
Lody Bambino? Meh… świderki amerykańskie ? O tak, Skarbie! :D Utwór mi się bardzo podoba i sprawia, że nie mogę się doczekać wiosny. Pozdrawiam :)
Witaj i dziękuję za ten miły komentarz:)
Pozdrawiam
Bardzo lubię optymistyczne wiersze.
Ciepły i sympatyczny wiersz ?
Ja też takie lubię. Dziękuję szpilko:)
Miłego wieczoru
Poczułaś wiosne Pasjo? Ładnie poczułaś, ja dzięki Tobie też.
Witaj JamCi i cieszę się że poczułaś wiosnę.
Pozdrawiam ciepło
Poczułem nostalgię, 5, pozdrawiam :-)
Dzięki Piotruś za spojrzenie:)
Za nostalgię też.
Pięknie pozdrawiam
Oj tak, moja czupryna też wypatruje wiosny. Do podobania ów wiersz : )
Witaj Cichy człowieku w moich progach.
A czuprynę przyczesz sobie i wypatruj wiosny... lada dzień przyjdzie:)
Pozdrówka
Miło pomyśleć o wiośnie, gdy za oknem huczy wiatr i wspominać lody BAMBINO. Wiersz w sam raz na rozchmurzenie. Pozdrowionka
Och jak miło cię widzieć w przedwiośniu z lodami Bambino:)
Pozdrawiam ciepło
Pasjo→Krótko, ładnie... tekst jeszcze chłodny, z ''zimy aromatem'' a ciepły już, bo wiosna za pasem:)→Pozdrawiam:)→5
Dziękuję pięknie za ciepłe słowa.
Serdecznie pozdrawiam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania