....

....

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • Dekaos Dondi 16.10.2019

    Monia→Niby niedużo napisane, ale gdyby każdy wers przerobić na obraz - metaforyczny też... :) Pozdrawiam:)→5

  • Monia 16.10.2019

    Rowniez pozdrawiam i dziekuje za wyrazona opinie ;)

  • Wertyt 17.10.2019

    Dobre. Proste i wizyjne. Pozdrawiam.

  • Pan Buczybór 17.10.2019

    Niezłe

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania