....
....Autor: MoniaCzytano 436 razyData dodania: 16.10.2019
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 3
Zaloguj się, aby ocenić15
Monia→Niby niedużo napisane, ale gdyby każdy wers przerobić na obraz - metaforyczny też... :) Pozdrawiam:)→5
Rowniez pozdrawiam i dziekuje za wyrazona opinie ;)
Dobre. Proste i wizyjne. Pozdrawiam.
Niezłe
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (4)
Monia→Niby niedużo napisane, ale gdyby każdy wers przerobić na obraz - metaforyczny też... :) Pozdrawiam:)→5
Rowniez pozdrawiam i dziekuje za wyrazona opinie ;)
Dobre. Proste i wizyjne. Pozdrawiam.
Niezłe
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania