Niezrozumiałe
To nie prawda
Że ja uciekam
Że się chowam
Że sił nie mam
Ja po prostu boję się
Że już nigdy...
Że co jeśli...
Co by było...
Ja nie rozumiem
Czemu tak...
Jakim cudem...
Dlaczego akurat...
Mam wiele pytań
Może mi odpowiesz
Bo sensu szukam
Życia i przeznaczenia
Komentarze (2)
Ciekawie pomyślany wiersz. Trochę za szybko się skończył, poczytałabym jeszcze jego bardziej rozbudowaną część. Ostatecznie jednak nie ma żadnych błędów ani niczego, czego można się przyczepić. Zostawiam 5.
Dziękuję ! Może dlatego taki krótki, że pisałam go kilkanaście minut przed lekcją, a jeszcze musiałam trochę się przygotować :D
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania