Nieżyjący
Popatrz na niego
Wejdź w chory umysł
Labirynt niepewności
We krwi przyjaciół
Topi moralności
Ślady po ukłuciach
Ma na całym ciele
Od szczepionek wielu
Blizny po nieżyciu
Bezuczuciowości
Dławi się łzami
Dni nieprzeżytych
Śmierci zbłąkanej
Kości przykryte
Powłoką ze snów
Błądzi po świecie
Zgubiony sędzia
W imię Boga oskarża
Drugiego jak on
Los, przeznaczenie
To on, zbłąkany
W burzy wspomnień stoi
Opuszczony przez świat
Przez życie zapomniany
Człowiek, Twój brat
Komentarze (4)
"nie przeżytych" - nieprzeżytych*
Podoba mi się ten wiersz. Zawsze udaje Ci się w tak niewielu słowach zawrzeć tak wiele treści. Za to największy plus :) Zostawiam piąteczkę :)
Świetne! Bardzo mnie to ujęło, można było się głęboko wczuć dzięki pięknym stwierdzeniom :) 5
Dziękuję Wam bardzo ! :)
Rasia ---> już poprawiam ! :D
Egoistyczny, samolubny, przesadnie ambitny, zmierzający na szczyt po trupach, jednocześnie słaby psychicznie i podatny na pływy substancji psychoaktywnych, które coraz bardziej i bardziej niszczą jego moralność - tak odczytałam stworzonego przez ciebie człowieka, a jednocześnie naszego "brata" :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania