Nigdy nie zaznam...
Wściekłość wypala mi serce
Nie mogę wytrzymać
Nie chcę czuć tego więcej
Czas się zatrzymać
Smutek oblewa mnie całą
Z oczu leje się potok łez
Nie chcę żeby bardziej bolało
Odchodzę niczym cień
Bezsilność wprawia mnie w bezruch
Leżę bezsilna
Boję się wykonać ruch
Czuję, że jestem winna
Nie mogę nic zrobić
Czuję się jak zwykły śmieć
Szczęście można osiągnąć kiedy nic nie robisz
Ja jednak nigdy nie będę go mieć
Komentarze (10)
Bliskie to jakoś memu sercu :) Świetnie to napisałaś. Bardzo pięć :))
Dziękuję :)
Taki jakby tekst o mnie. Nie no świetne wiersze piszesz :) takie uczuciowe, prawdziwe. Z przyjemnością zostawiam 5 :D
Dzięki :D :)
Życiowy, autentyczny wiersz. Zostawiam 5 :)
Dziękuję :)
Bardzo ciekawy wiersz 5
Dziękuję :)
Wściekłość, smutek, bezsilność i szczęście cztery inspiracje do wiersza. Mają swoje miejsce w zyciu czlowieka, a jak różne to odczucia. Zawarlaś je w swoich slowach i pięknie ci wyszło. Pozdrawiam serdecznie i 5
Dziękuję bardzo :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania