bardzo ciekawe opowiadanie. Nie mowie ze jest ono jakies zajebiste, bo wulgaryzmow to tu pelno i niepotrzebnie tak pelno. Dodaja troche klimatu temu opowiadaniu, ale w pewnych momentach jest ich az za duzo.
Ale powiem Ci szczerze ze podczas czytania tego opowiadania w ogole sie nie nudzilem. Dam ci tu troszke naciagnieta piatke.
"Na piczątku nie chciałem..." - chyba miało być: "Na początku nie chciałem..." ?
Wulgaryzmy są niepotrzebne. Nic nie wnoszą do tekstu, a ja mam (prawdopodobnie niesłusznie) wrażenie, że bez nich sobie nie radzisz.
Sam tekst i jego przesłanie są bardzo dobre.
Dobra te przekleństwa ogarnę w najbliższym czasie. A co sądzicie o ćpunach? Ja ostatnio na koncercie widziałem takiego naćpanego gościa. Według mnie to skończeni debile, ja sam ćpałem ale do może dziewiętnastu lat, teraz jest normalny. A takie nieroby nic w życiu nie osiągną pajace
Ty człowieku przeczytaj twoją wypowiedź. Co ty kurwa pierdolisz? Może zdarzyło mi się ćpieć kilka razy jak młody i głupi byłem, no ale kurwa według mnie te twoje "ćpuny" to osoby, którym trzeba pomagać. Znałem i znam kilku takich, i wiem że łatwo u nich nie jest. A ty? Pierdolisz, że nic nie osiągną i klniesz co drugie słowo. Przeczytaj to jeszcze raz i popraw błędy, czyli usuń tą wypowiedź.
Szary I czego się prujesz, wilczku? Wyganiać to ty sobie możesz swoich kolegów, a i ja cię nie wkurwiam, tylko napisałem co uważam. Wyzywanie ludzi z problemami to nie jest wyczyn, wiesz? Idź sobie obrażaj od razu niepełnosprawnych albo innych ludzi z problemami. Gwarantuje ci, że w pysk dostaniesz po kilku minutach.
Łapa Straszysz mnie? Takie cwele jak ty by mnie miały atakować? Weź ty zorganizuj bandę ćpunów i kurwa mnie napadnij, cioto. Ty się leć naćpać, menelu.
Szary Moi rodzice to porządni ludzie, a ty ich wyzywając sobie człowieczku przejebałeś. Jeśli nie jesteś tylko głupim dzieckiem, to mam nadzieję że się spotkamy
Szary Ja nie będę do ciebie jeździł, bo to ty coś do mnie masz i sobie zaczynasz. Chcesz to ty przyjedź do mnie. Dane ci podam na emailu. wiktor.wojcinski@interia.pl Czekam
Panowie, gorąca prośba - to jest portal literacki, miejsce kultury a wy takim rynsztokiem jedziecie, że aż przykro. Podajcie sobie maile albo facebooki i tam się obrażajcie do woli, ok?
Ale gościu co ty sobie myślisz? Obrażasz mnie i moich rodziców, a potem z płaczem usuwasz tekst to co, chojrak jesteś? Ja nie żartowałem, chciałeś i sam zaproponowałeś to daj mi na emailu te swoje dane, albo ja ci dam swoje. Przejebałeś sobie, kolego.
Komentarze (23)
Niepotrzebnie walisz aż tyle wulgaryzmów w tekście, ponieważ trochę zaciera to twój przekaz, który jest wporzo i podpisuję się pod nim. Pozdro. ;)
bardzo ciekawe opowiadanie. Nie mowie ze jest ono jakies zajebiste, bo wulgaryzmow to tu pelno i niepotrzebnie tak pelno. Dodaja troche klimatu temu opowiadaniu, ale w pewnych momentach jest ich az za duzo.
Ale powiem Ci szczerze ze podczas czytania tego opowiadania w ogole sie nie nudzilem. Dam ci tu troszke naciagnieta piatke.
Dzięki
Trochę ogarnę te przekleństwa w następnych tekstach
"Na piczątku nie chciałem..." - chyba miało być: "Na początku nie chciałem..." ?
Wulgaryzmy są niepotrzebne. Nic nie wnoszą do tekstu, a ja mam (prawdopodobnie niesłusznie) wrażenie, że bez nich sobie nie radzisz.
Sam tekst i jego przesłanie są bardzo dobre.
Dobra te przekleństwa ogarnę w najbliższym czasie. A co sądzicie o ćpunach? Ja ostatnio na koncercie widziałem takiego naćpanego gościa. Według mnie to skończeni debile, ja sam ćpałem ale do może dziewiętnastu lat, teraz jest normalny. A takie nieroby nic w życiu nie osiągną pajace
Ty człowieku przeczytaj twoją wypowiedź. Co ty kurwa pierdolisz? Może zdarzyło mi się ćpieć kilka razy jak młody i głupi byłem, no ale kurwa według mnie te twoje "ćpuny" to osoby, którym trzeba pomagać. Znałem i znam kilku takich, i wiem że łatwo u nich nie jest. A ty? Pierdolisz, że nic nie osiągną i klniesz co drugie słowo. Przeczytaj to jeszcze raz i popraw błędy, czyli usuń tą wypowiedź.
Łapa Człowieku, S.P.I.E.R.D.A.L.A.J. Nikt ci nie każe czytać, a do tego mnie wkurwiać. Pewnie tak samo ćpasz i tu coś pierdolisz. Won
Szary I czego się prujesz, wilczku? Wyganiać to ty sobie możesz swoich kolegów, a i ja cię nie wkurwiam, tylko napisałem co uważam. Wyzywanie ludzi z problemami to nie jest wyczyn, wiesz? Idź sobie obrażaj od razu niepełnosprawnych albo innych ludzi z problemami. Gwarantuje ci, że w pysk dostaniesz po kilku minutach.
Łapa Straszysz mnie? Takie cwele jak ty by mnie miały atakować? Weź ty zorganizuj bandę ćpunów i kurwa mnie napadnij, cioto. Ty się leć naćpać, menelu.
Szary I kogo ty obrażach? Chorych ludzi? Puknij się w łeb, bo nie masz serca. I do mnie jeszcze skaczesz? Pewnie w szkole cię gnębią i tu się wyżywasz
Łapa Ciebie matka gnębiła i ojciec, jak cię po ryju bił
Szary Moi rodzice to porządni ludzie, a ty ich wyzywając sobie człowieczku przejebałeś. Jeśli nie jesteś tylko głupim dzieckiem, to mam nadzieję że się spotkamy
Łapa No to przyjedź do mnie, podam ci adres na emailu. Cwelu
Szary Ja nie będę do ciebie jeździł, bo to ty coś do mnie masz i sobie zaczynasz. Chcesz to ty przyjedź do mnie. Dane ci podam na emailu. wiktor.wojcinski@interia.pl Czekam
Panowie, gorąca prośba - to jest portal literacki, miejsce kultury a wy takim rynsztokiem jedziecie, że aż przykro. Podajcie sobie maile albo facebooki i tam się obrażajcie do woli, ok?
Ja rozumiem, że ty prawilniak jesteś, bo skończyłeś z ćpaniem, ale tych wulgarów sobie mogłeś oszczędzić ;)
A spierdalać od mojego tekstu. Walcie się
Szary xD Pozdro, wypierdalaj, niech cie nauczą opanowywać emocje.
Ale gościu co ty sobie myślisz? Obrażasz mnie i moich rodziców, a potem z płaczem usuwasz tekst to co, chojrak jesteś? Ja nie żartowałem, chciałeś i sam zaproponowałeś to daj mi na emailu te swoje dane, albo ja ci dam swoje. Przejebałeś sobie, kolego.
Przepraszam wszystkich, którzy to czytają. Ja już się zamykam i tego tematu nie podbijam, ale na adresy czekam dalej.
Cofam moja ocene.... Wyzszego poziomu oczekiwalem, sorry
ale mnie ominęło...:(
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania