gdy mnie mi zostaje
na wiersz -
żałośnię. słowa mimo,
wszystko
nikliwieAutor: RomaCzytano 117 razyData dodania: 15.04.2026
Średnia ocena: 3.5 Głosów: 8
Zaloguj się, aby ocenić28
złota myśl?
Nie. Chwila i tyle. Wartość bodajże tylko dla mnie, ale chciałam zapisać i o.
Roma, no, ja też czasami wyrzucam myśl, a później ją ubieram... bo zawsze na czysto piszę, opowi to warsztaty... i dobrze tu się pisze
Grafomanka no właśnie wiem i mam tak samo. Dlatego zapisałam. Może coś fajnego z tego wyjdzie.
na pewno, chociaż pamiętam jak na ósmym bawiliśmy się w pisanie okruchów poetyckich, to też fajne, bo zmusza do wyrażenia myśli w pigułce, a jeszcze, chociaż w miarę poetycko...
Grafomanka i trudne i rozwijające kreatywność. A tym bardziej jak jest to wspólna zabawa. Często wspominacie to ósme, musiało to być naprawdę fajne miejsce.
Roma, kiedyś był to najlepszy portal w sieci... można było naprawdę dużo się nauczyć. No i było bardzo dużo ludzi... ciągły ruch, dużo się działo. Lubiłam ósme...
Grafomanka myślę, że też bym polubiła. Szkoda, że nie miałam przyjemności, Zwłaszcza, że mówisz, że można było się tak dużo nauczyć. Spadam spać, dobrej nocy :)
Roma, dobrej również...
Tak mi to siadło, nie mogłem się powstrzymać ;) Gdy mnie mi zostaje na wiersz. Żałośnię. Słowa mimo, wszystko.
A wiesz, że może i tak zapiszę? Kusi taki zapis. Miło, że zajrzałeś :)
Zapis prosty, a twoje zostaje.
No to zmieniam :) dzięki
Roma, trzeba eksperymentować. Dobrej nocy.
NinjaC dobrej :)
Roma, zmień sobie w notatniku, nie tutaj. 😅
NinjaC nie mam notatnika, więc muszę tutaj xD Spadam, branoc.
Aaa i zmienię rano jakby co, bo nie wiem czy teraz widzę to dobrze, bo śpię prawie.
Przemyślałam i jednak zostaje przy swoim. Ale chętnie taki zapis wykorzystam w kolejnym tekście, zobaczymy czy trafi.
Roma, już się bałem. Tak, to jest najlepsze rozwiązanie, bo to było tylko moje grzebanie w twoim tekście.
gdy oszczędzamy słowa, mówimy najwięcej Roma, u Ciebie te słowa starannie dobrane dla mnie gwiazd 6, ale tutaj jest tylko 5 trzymaj kurs, powodzenia
Dlatego rzadko na taką oszczędność mnie stać, łatwiej się poukrywać za słowami. Dzięki piękne, fajnie, że trafia. Tobie również, na portalu i na co dzień :)
Mniej znaczy więcej 👌
Tak. Dziękuję :)
Roma i teraz powinienem swoją rozprawkę walnąć xD ale nie tym razem 😏 Wszystko zawarłaś
JagVetInte czyli jak się rozpisywałeś, to nie zawierałam? XD Tak serio, to co napisałeś wystarczy i za to dziękuję :)
Roma https://zapodaj.net/upload Ty mnie tu nie łap xD No nie mam co dopowiedzieć sobie i o xD Proszę 😏
Roma https://zapodaj.net/plik-zZ0I1Ehq2u tu xD
(zmy[słowe)m]mm cudeńko
Uwielbiam ten komentarz :) Dzięki.
w bezwyjściowości zostaję na wiersz - mimo wszystko słowa bez namaczania https://www.youtube.com/watch?v=_ifJapuqYiU&list=RD_ifJapuqYiU&start_radio=1
Wsłuchałam się i prawie bym do pracy nie zdążyła. Podoba mi się to jak to widzisz.
Baardzo mnie się to mini. Kilka słów a kawal zabawy w skojarzenia.
Taki sobie mały zapis chwili, ale ciszę się, że coś tam dla siebie w nim znajdujesz :) Dobrego dnia :)
to chyba tak powstają wiersze 😎
Chyba tak.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (36)
złota myśl?
Nie. Chwila i tyle.
Wartość bodajże tylko dla mnie, ale chciałam zapisać i o.
Roma, no, ja też czasami wyrzucam myśl, a później ją ubieram... bo zawsze na czysto piszę, opowi to warsztaty... i dobrze tu się pisze
Grafomanka no właśnie wiem i mam tak samo. Dlatego zapisałam. Może coś fajnego z tego wyjdzie.
na pewno, chociaż pamiętam jak na ósmym bawiliśmy się w pisanie okruchów poetyckich, to też fajne, bo zmusza do wyrażenia myśli w pigułce, a jeszcze, chociaż w miarę poetycko...
Grafomanka i trudne i rozwijające kreatywność. A tym bardziej jak jest to wspólna zabawa.
Często wspominacie to ósme, musiało to być naprawdę fajne miejsce.
Roma, kiedyś był to najlepszy portal w sieci... można było naprawdę dużo się nauczyć.
No i było bardzo dużo ludzi... ciągły ruch, dużo się działo.
Lubiłam ósme...
Grafomanka myślę, że też bym polubiła. Szkoda, że nie miałam przyjemności, Zwłaszcza, że mówisz, że można było się tak dużo nauczyć.
Spadam spać, dobrej nocy :)
Roma, dobrej również...
Tak mi to siadło, nie mogłem się powstrzymać ;)
Gdy mnie mi zostaje na wiersz.
Żałośnię.
Słowa mimo, wszystko.
A wiesz, że może i tak zapiszę? Kusi taki zapis.
Miło, że zajrzałeś :)
Zapis prosty, a twoje zostaje.
No to zmieniam :) dzięki
Roma, trzeba eksperymentować. Dobrej nocy.
NinjaC dobrej :)
Roma, zmień sobie w notatniku, nie tutaj. 😅
NinjaC nie mam notatnika, więc muszę tutaj xD
Spadam, branoc.
Aaa i zmienię rano jakby co, bo nie wiem czy teraz widzę to dobrze, bo śpię prawie.
Przemyślałam i jednak zostaje przy swoim. Ale chętnie taki zapis wykorzystam w kolejnym tekście, zobaczymy czy trafi.
Roma, już się bałem. Tak, to jest najlepsze rozwiązanie, bo to było tylko moje grzebanie w twoim tekście.
gdy oszczędzamy słowa, mówimy najwięcej
Roma, u Ciebie te słowa starannie dobrane
dla mnie gwiazd 6, ale tutaj jest tylko 5
trzymaj kurs, powodzenia
Dlatego rzadko na taką oszczędność mnie stać, łatwiej się poukrywać za słowami.
Dzięki piękne, fajnie, że trafia.
Tobie również, na portalu i na co dzień :)
Mniej znaczy więcej 👌
Tak.
Dziękuję :)
Roma i teraz powinienem swoją rozprawkę walnąć xD ale nie tym razem 😏
Wszystko zawarłaś
JagVetInte czyli jak się rozpisywałeś, to nie zawierałam? XD
Tak serio, to co napisałeś wystarczy i za to dziękuję :)
Roma https://zapodaj.net/upload
Ty mnie tu nie łap xD
No nie mam co dopowiedzieć sobie i o xD
Proszę 😏
Roma https://zapodaj.net/plik-zZ0I1Ehq2u tu xD
(zmy[słowe)m]mm cudeńko
Uwielbiam ten komentarz :)
Dzięki.
w bezwyjściowości
zostaję na wiersz -
mimo wszystko słowa
bez namaczania
https://www.youtube.com/watch?v=_ifJapuqYiU&list=RD_ifJapuqYiU&start_radio=1
Wsłuchałam się i prawie bym do pracy nie zdążyła.
Podoba mi się to jak to widzisz.
Baardzo mnie się to mini.
Kilka słów a kawal zabawy w skojarzenia.
Taki sobie mały zapis chwili, ale ciszę się, że coś tam dla siebie w nim znajdujesz :)
Dobrego dnia :)
to chyba tak powstają wiersze 😎
Chyba tak.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania