nikliwie

gdy mnie mi zostaje

na wiersz -

 

żałośnię. słowa mimo,

 

wszystko

Średnia ocena: 3.5  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (36)

  • Grafomanka 3 miesiące temu

    złota myśl?

  • Roma 3 miesiące temu

    Nie. Chwila i tyle.
    Wartość bodajże tylko dla mnie, ale chciałam zapisać i o.

  • Grafomanka 3 miesiące temu

    Roma, no, ja też czasami wyrzucam myśl, a później ją ubieram... bo zawsze na czysto piszę, opowi to warsztaty... i dobrze tu się pisze

  • Roma 3 miesiące temu

    Grafomanka no właśnie wiem i mam tak samo. Dlatego zapisałam. Może coś fajnego z tego wyjdzie.

  • Grafomanka 3 miesiące temu

    na pewno, chociaż pamiętam jak na ósmym bawiliśmy się w pisanie okruchów poetyckich, to też fajne, bo zmusza do wyrażenia myśli w pigułce, a jeszcze, chociaż w miarę poetycko...

  • Roma 3 miesiące temu

    Grafomanka i trudne i rozwijające kreatywność. A tym bardziej jak jest to wspólna zabawa.

    Często wspominacie to ósme, musiało to być naprawdę fajne miejsce.

  • Grafomanka 3 miesiące temu

    Roma, kiedyś był to najlepszy portal w sieci... można było naprawdę dużo się nauczyć.
    No i było bardzo dużo ludzi... ciągły ruch, dużo się działo.

    Lubiłam ósme...

  • Roma 3 miesiące temu

    Grafomanka myślę, że też bym polubiła. Szkoda, że nie miałam przyjemności, Zwłaszcza, że mówisz, że można było się tak dużo nauczyć.

    Spadam spać, dobrej nocy :)

  • Grafomanka 3 miesiące temu

    Roma, dobrej również...

  • NinjaC 3 miesiące temu

    Tak mi to siadło, nie mogłem się powstrzymać ;)

    Gdy mnie mi zostaje na wiersz.
    Żałośnię.
    Słowa mimo, wszystko.

  • Roma 3 miesiące temu

    A wiesz, że może i tak zapiszę? Kusi taki zapis.

    Miło, że zajrzałeś :)

  • NinjaC 3 miesiące temu

    Zapis prosty, a twoje zostaje.

  • Roma 3 miesiące temu

    No to zmieniam :) dzięki

  • NinjaC 3 miesiące temu

    Roma, trzeba eksperymentować. Dobrej nocy.

  • Roma 3 miesiące temu

    NinjaC dobrej :)

  • NinjaC 3 miesiące temu

    Roma, zmień sobie w notatniku, nie tutaj. 😅

  • Roma 3 miesiące temu

    NinjaC nie mam notatnika, więc muszę tutaj xD

    Spadam, branoc.

  • Roma 3 miesiące temu

    Aaa i zmienię rano jakby co, bo nie wiem czy teraz widzę to dobrze, bo śpię prawie.

  • Roma 3 miesiące temu

    Przemyślałam i jednak zostaje przy swoim. Ale chętnie taki zapis wykorzystam w kolejnym tekście, zobaczymy czy trafi.

  • NinjaC 3 miesiące temu

    Roma, już się bałem. Tak, to jest najlepsze rozwiązanie, bo to było tylko moje grzebanie w twoim tekście.

  • Shira 3 miesiące temu

    gdy oszczędzamy słowa, mówimy najwięcej
    Roma, u Ciebie te słowa starannie dobrane
    dla mnie gwiazd 6, ale tutaj jest tylko 5
    trzymaj kurs, powodzenia

  • Roma 3 miesiące temu

    Dlatego rzadko na taką oszczędność mnie stać, łatwiej się poukrywać za słowami.

    Dzięki piękne, fajnie, że trafia.

    Tobie również, na portalu i na co dzień :)

  • JagVetInte 3 miesiące temu

    Mniej znaczy więcej 👌

  • Roma 3 miesiące temu

    Tak.
    Dziękuję :)

  • JagVetInte 3 miesiące temu

    Roma i teraz powinienem swoją rozprawkę walnąć xD ale nie tym razem 😏

    Wszystko zawarłaś

  • Roma 3 miesiące temu

    JagVetInte czyli jak się rozpisywałeś, to nie zawierałam? XD

    Tak serio, to co napisałeś wystarczy i za to dziękuję :)

  • JagVetInte 3 miesiące temu

    Roma https://zapodaj.net/upload

    Ty mnie tu nie łap xD

    No nie mam co dopowiedzieć sobie i o xD

    Proszę 😏

  • JagVetInte 3 miesiące temu

    Roma https://zapodaj.net/plik-zZ0I1Ehq2u tu xD

  • Dusza_boli 3 miesiące temu

    (zmy[słowe)m]mm cudeńko

  • Roma 3 miesiące temu

    Uwielbiam ten komentarz :)
    Dzięki.

  • Grain 3 miesiące temu

    w bezwyjściowości
    zostaję na wiersz -

    mimo wszystko słowa
    bez namaczania

    https://www.youtube.com/watch?v=_ifJapuqYiU&list=RD_ifJapuqYiU&start_radio=1

  • Roma 3 miesiące temu

    Wsłuchałam się i prawie bym do pracy nie zdążyła.

    Podoba mi się to jak to widzisz.

  • TseCylia 3 miesiące temu

    Baardzo mnie się to mini.
    Kilka słów a kawal zabawy w skojarzenia.

  • Roma 3 miesiące temu

    Taki sobie mały zapis chwili, ale ciszę się, że coś tam dla siebie w nim znajdujesz :)
    Dobrego dnia :)

  • Jimmy 3 miesiące temu

    to chyba tak powstają wiersze 😎

  • Roma 3 miesiące temu

    Chyba tak.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania