Nikogo nie ma

Nikogo nie ma w domu.

Zamykam się i tęsknię po kryjomy.

Bo w życiu zbyt poważną rolę gram.

By spojrzeć Ci prosto w twarz.

Zamkięta więc w tych czterech ścianach.

Chyba się już odkochałam.

 

Nikogo nie ma w domu.

Otwieram drzwi i krzyczę po kryjomu

Bo w życiu inną rolę znów gram.

I mogę Ci już spojrzeć w twarz.

Otwarta już na świat cały.

Czekam na jego dary.

Średnia ocena: 4.6  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (12)

  • Łowczyni 09.04.2016

    Interesujące... ;) 5 daję! ;)

  • Senezaki 09.04.2016

    Szczerze mówiąc, waham się.
    Nie pasuje mi troszkę to, że każde zdanie jest zakończone kropką. A przecież np w:
    "Bo w życiu zbyt poważnej rolę gram.
    By spojrzeć Ci prosto w twarz" to powinno być chyba jako jedno zdanie!
    Oczywiście, to też zależy od autora.
    Sam wiersz niezbyt do mnie przemawia, ale jednak mi się w pewnym stopniu podoba. Sama nie wiem, jaką dać ocenę, ale chyba 5 ;)

  • Tina12 09.04.2016

    Cieszę się mimo tego że wiersz wywołuje mieszane uczucia. Ale każdy ma prawo do własnej opinii.

  • Senezaki 09.04.2016

    Tina12
    Powodzenia w dalszym pisaniu, bo według mnie talent masz ;))

  • kryjomy - kryjomu*
    4 :)

  • nagisa-chan 10.04.2016

    Prawda jezu jak ją się z tym snobem siana zgadzam też 4 :'D

  • nagisa-chan 10.04.2016

    ojojoj z przyzwyczajenia dałam 5 bo tego czytuję ostatnio tylko najlepsze teksty według mnie oczywiście

  • Tina12 10.04.2016

    Cieszę się że moje wypociny są zaliczone do wartościowych.

  • nagisa-chan : D

  • nagisa-chan 10.04.2016

    Tina12 dajesz radę ;)

  • Tina12 10.04.2016

    Dzięki.

  • little girl 10.04.2016

    Jak dla mnie wiersz jest trochę mało wyrazisty. Nie zmienia to jednak faktu, że przyjemnie się czyta, a treść jest ciekawa. 4 :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania