Autor: fizzycakeeCzytano 485 razyData dodania: 28.03.2016
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 2
Zaloguj się, aby ocenić10
Naprawdę bardzo dobrze piszesz :) Odrobinę tajemniczy ten tekst, ale historia się pięknie powoli rozwija. 5 :)
Dziękuję za te miłe słowa! Mobilizują mnie do dalszego pisania. ;*
Kolejne świetne opowiadanie, uwielbiam Twój styl pisania, pod każdą częścią piąteczka i czekam na więcej!
No, Patrysiu, ale mi słodzisz. ;> Dziękuję bardzo.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (4)
Naprawdę bardzo dobrze piszesz :) Odrobinę tajemniczy ten tekst, ale historia się pięknie powoli rozwija. 5 :)
Dziękuję za te miłe słowa! Mobilizują mnie do dalszego pisania. ;*
Kolejne świetne opowiadanie, uwielbiam Twój styl pisania, pod każdą częścią piąteczka i czekam na więcej!
No, Patrysiu, ale mi słodzisz. ;> Dziękuję bardzo.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania