Średnia ocena: 5.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • Billie 28.03.2016

    Naprawdę bardzo dobrze piszesz :) Odrobinę tajemniczy ten tekst, ale historia się pięknie powoli rozwija. 5 :)

  • fizzycakee 29.03.2016

    Dziękuję za te miłe słowa! Mobilizują mnie do dalszego pisania. ;*

  • ArgentumMortem 29.03.2016

    Kolejne świetne opowiadanie, uwielbiam Twój styl pisania, pod każdą częścią piąteczka i czekam na więcej!

  • fizzycakee 29.03.2016

    No, Patrysiu, ale mi słodzisz. ;> Dziękuję bardzo.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania