Nikt tego nie czyta

Oo

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (3)

  • Akwitania 19.12.2023

    No, bzdur to styka, jakby nie było napisane, że nikt nie czyta, to by nikt nie czytał.

  • zsrrknight 19.12.2023

    dość pomysłowe, choć nienajlepsze

  • lipton1984 19.12.2023

    Fakt i takie mialo być. Nienajlepsze, pisane byle jak , właściwie w okolicznosciach jak w tekście. Taka mala glupia prowokacja. Dziękuję za mile komentarze;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania