Oo
Nikt tego nie czytaAutor: lipton1984Czytano 196 razyData dodania: 18.12.2023
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 2
Zaloguj się, aby ocenić10
No, bzdur to styka, jakby nie było napisane, że nikt nie czyta, to by nikt nie czytał.
dość pomysłowe, choć nienajlepsze
Fakt i takie mialo być. Nienajlepsze, pisane byle jak , właściwie w okolicznosciach jak w tekście. Taka mala glupia prowokacja. Dziękuję za mile komentarze;)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (3)
No, bzdur to styka, jakby nie było napisane, że nikt nie czyta, to by nikt nie czytał.
dość pomysłowe, choć nienajlepsze
Fakt i takie mialo być. Nienajlepsze, pisane byle jak , właściwie w okolicznosciach jak w tekście. Taka mala glupia prowokacja. Dziękuję za mile komentarze;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania