nim puszczą w nas rozdarcia

z fastryg

się sprujmy. spróbujmy

 

nas na ślinę. na słowo nas, nas

w dłoniach poszytych obietnicami ledwo na mały palec

Średnia ocena: 3.6  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (14)

  • Grafomanka 3 miesiące temu

    Roma, tak nauczyłaś się szyć, że o lepszą krawcową trudno... I zobacz, nie trzeba wcale udziwnień, w sensie gramatycznych potworków, żeby zwrócić uwagę na słowa, przylgnąć do nich... i wracać po wzruszenia.

    Super! 👏

  • Roma 3 miesiące temu

    Bardzo miło mi to czytać.
    Skracałam strasznie aż zaczęłam się bać, że pogubiłam sens. Skoro udało się nie, to super. Dzięki :)

  • Bernadetta12345 3 miesiące temu

    Bardzo dobry wiersz… ode mnie 5

  • Roma 3 miesiące temu

    Dziękuję pięknie :)

  • JagVetInte 3 miesiące temu

    Relacja płytka, gdzie udawanie tylko pogłębia rany, psychiczne, bo "na siłę" jest obciążeniem...

    Albo...

    Taka relacja... Mimo wszystko. Na zawsze, przy najcięższych wojnach. Ale razem.

    Wolę tę drugą, i mam nadzieję że to o to chodzi 👌

  • Roma 3 miesiące temu

    Ja też wolę drugą, zdecydowanie :)
    Dzięki Jag, za wejście w tekst.

  • Lotos 3 miesiące temu

    No, ciekawy styl sobie wyrabiasz, a raczej wyszywasz.

  • Roma 3 miesiące temu

    Coś tam szyję... skoro się podoba, to świetnie :)

  • Grain 3 miesiące temu

    Kiedyś /znowu prywata/ napisałem tak o seksie i miłości z niepełnosprawną osobą

    przechodzi tę wysokość nożycami
    podostrzonym igłą od adapteru
    i obrębiała w palcach

  • Roma 3 miesiące temu

    Lubię Twoje prywaty.

    Zapamiętam i jeszcze do tego wrócę, bo podoba mi się nastrój tego fragmentu.
    Dzięki za wizytę :)

  • NinjaC 3 miesiące temu

    Mocne, twoje, nieprzypadkowe. „sprujmy. spróbujmy” robi tu pół roboty.

  • Roma 3 miesiące temu

    Robi :) i ja się już nie musiałam wysilać xD
    Dzięki Ninja, miło, że zaglądasz.

  • Dusza_boli 3 miesiące temu

    Piękny, intymny... u Ciebie najmniejszy gest czy słowo nabiera znaczenia i ciężaru emocjonalnego. Uwielbiam to. To jest poezja wrażliwa.

  • Roma 3 miesiące temu

    A to chyba głównie od czytelników zależy, od ich wrażliwości...
    Za nią Ci dziękuję :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania