Noc
Kolejna nieprzespana noc,
strumienie łez, głęboki szloch
męczą mnie.
Serce pełne bólu
krzyczy z rozpaczy.
Życie mi się wali
mózg tłumacz.
Żołądek zachęca
do wzięcia dawki szczęścia.
Wątroba zaprzecza
miłością wyklęta.
Kolejna nieprzespana noc,
strumienie łez, głęboki szloch
męczą mnie.
Serce pełne bólu
krzyczy z rozpaczy.
Życie mi się wali
mózg tłumacz.
Żołądek zachęca
do wzięcia dawki szczęścia.
Wątroba zaprzecza
miłością wyklęta.
Komentarze (6)
W nocy stajemy się sentymentalni, bardziej otwarci na miłość, a jak jej nie czujemy, to wystarczy troczę muzyki i..." mózg tłumacz".... zapomnij on nie ma nic do powiedzenia.
No tak, w miłości tylko serce odczuje stratę
Ciekawy, minimalny wiersz :)
Ciekawy, minimalny wiersz :)
Dziękuję :)
Zapraszamy do głosowania! Bęc: http://www.opowi.pl/forum/glosowanie-literkowa-bitwa-na-rymy-bez-w478/
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania