Noc Ś

x

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (5)

  • jolka_ka 03.07.2019

    Całkiem fajnie prowadzisz narrację, przyjrzę się pozostałym testom, bo widzę, że są dłuższe.

  • Czanatan 03.07.2019

    Za tą kłótnią poezji nie widać. Gdy wybucha wojna milkną muzy-jak mawiali starożytni Rzymianie

  • Canulas 05.07.2019

    "Stała — zdumiona, bo stało się to tak nagle" troszkę tak stala/stało niezbyt się komponuje.
    Kiedyś napisałaś fantastyczny, surrealny horror o kamienicy. Coś w stylu "Lokatora - Polańskiego. To jest ok, ale przy tamtym (a to na pewno Ty) blednie.
    Pozdrox

  • Alijar 06.07.2019

    Przestałam pisać i trochę mi smutno z tego powodu. "Noc Swiętojaćska" jest tekstem na zadany temat, napisanym w pośpiechu, z nadzieją, że przełamię blokadę. Stała-stało rzeczywiście zgrzyta, jakoś to przegapiłam, zbyt widocznie zajęta rozdzielaniem pary: obsypanej-osypana. Pozdrawiam Ciebie i przy okazji wszystkich Opowiastów.

  • TrzeciaRano 05.07.2019

    Ładne

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania