Noce
- Ktoś stworzył noce, żebyśmy mogli sobie opowiedzieć rzeczy, które za dnia chowamy tak głęboko, jakby światło nigdy nie miało ich dotknąć.
- Wiem kochanie. W nocy rzeczy wydają się większe,
ważniejsze, bo nagle zdają sobie sprawę, że też świecą swoim własnym światłem!
- Masz rację. Za dnia słowa nie mają znaczenia, są jak prześwietlone na słońcu klisze.
- Kochasz mnie?
- Tak. Ale tylko w nocy.
- Nie odzywaj się do mnie więcej świnio!
Komentarze (2)
Bardzo odważne wyznanie miłości. Noc ma rożne oblicza i jest tajemnicza.
Fajna miniaturka z głębokim wykopem.
Pozdrawiam serdecznie
Hahahaha?
5.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania