Nocka.

Nadeszła już ciemna nocka.

Pora by zmrużyć oczka.

I udać się w świat bajek.

W świat, w którym gra grajek.

Tam gdzie jestem królową.

I chowam serce przed tobą.

Bo się boje, że mą miłość znajdziesz.

I ja cię już więcej, nie odnajdę.

Że ciebie już nigdy nie przyśnię.

Lecz jeśli nie ciebie, to kogoś innego.

Sobie wymyślę.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (18)

  • Zagubiona 08.07.2016

    Świetne. Zabardzo nie będę się rozpisywać bo nie wiem co napisać. Ten tekst mnie poruszył i zmusił do przemyśleń. Daje 5

  • Tina12 08.07.2016

    Ciesze się, że wiersz się podoba

  • Szalokapel 08.07.2016

    Bo się boję*
    Mi również się podobało. Chyba sen mnie wzywa ;) 5

  • Tina12 08.07.2016

    To dobranoc

  • lea07 08.07.2016

    Super. 5

  • Tina12 08.07.2016

    Dzięki

  • Margerita 09.07.2016

    Piękny

  • Margerita 09.07.2016

    pięć

  • Tina12 09.07.2016

    Dzięki

  • lea07 09.07.2016

    Świetny 5 :)

  • lea07 09.07.2016

    Przepraszam za ten komentarz, po prostu mój komputer zwariował i dał tutaj komentarz, jak ja to wczoraj skomentowałam :)

  • Tina12 09.07.2016

    Oki, nie ma sprawy

  • ObcaPlaneta 09.07.2016

    Świetne :) Zapraszam do przeczytania mojego nowego wiersza. :)

  • ObcaPlaneta 09.07.2016

    A. Daję 5 ^^

  • Tina12 09.07.2016

    ObcaPlaneta
    Oki przeczytam i dzięki.

  • Magda1906 09.07.2016

    ciekawe czy 15 w piątek nas poinformuje o tym czy się dostała do tej szkoły
    w Krysztale Nadziei cz 15 nie miałaś żadnego błędu brawo

  • Tina12 09.07.2016

    Miło mi. No mam nadzieje, że nam da znać czy sie dostała.

  • Margerita 09.07.2016

    Tina12
    przed chwilą dodałam Wakacyjna przygoda

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania