Nocka.
Nadeszła już ciemna nocka.
Pora by zmrużyć oczka.
I udać się w świat bajek.
W świat, w którym gra grajek.
Tam gdzie jestem królową.
I chowam serce przed tobą.
Bo się boje, że mą miłość znajdziesz.
I ja cię już więcej, nie odnajdę.
Że ciebie już nigdy nie przyśnię.
Lecz jeśli nie ciebie, to kogoś innego.
Sobie wymyślę.
Komentarze (18)
Świetne. Zabardzo nie będę się rozpisywać bo nie wiem co napisać. Ten tekst mnie poruszył i zmusił do przemyśleń. Daje 5
Ciesze się, że wiersz się podoba
Bo się boję*
Mi również się podobało. Chyba sen mnie wzywa ;) 5
To dobranoc
Super. 5
Dzięki
Piękny
pięć
Dzięki
Świetny 5 :)
Przepraszam za ten komentarz, po prostu mój komputer zwariował i dał tutaj komentarz, jak ja to wczoraj skomentowałam :)
Oki, nie ma sprawy
Świetne :) Zapraszam do przeczytania mojego nowego wiersza. :)
A. Daję 5 ^^
ObcaPlaneta
Oki przeczytam i dzięki.
ciekawe czy 15 w piątek nas poinformuje o tym czy się dostała do tej szkoły
w Krysztale Nadziei cz 15 nie miałaś żadnego błędu brawo
Miło mi. No mam nadzieje, że nam da znać czy sie dostała.
Tina12
przed chwilą dodałam Wakacyjna przygoda
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania