.
.Autor: Noren72Czytano 502 razyData dodania: 27.04.2016
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 3
Zaloguj się, aby ocenić15
Niezwykły wiersz, nagromadziłeś tutaj sporo środków artystycznych. Zostawiam 5. :)
Podpisuję się pod Łowczynią, świetne metafory, a całość namalowana tak jakbym widziała te tańczące duszyczki, 5 :)
Chłodny klimat wiersza wręcz wpasowuje się w moje dzisiejsze samopoczucie, dosłownie zamarzam. Podoba mi się zakończenie, naprawdę fajnie ujęte. Zostawiam 5 :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (3)
Niezwykły wiersz, nagromadziłeś tutaj sporo środków artystycznych. Zostawiam 5. :)
Podpisuję się pod Łowczynią, świetne metafory, a całość namalowana tak jakbym widziała te tańczące duszyczki, 5 :)
Chłodny klimat wiersza wręcz wpasowuje się w moje dzisiejsze samopoczucie, dosłownie zamarzam. Podoba mi się zakończenie, naprawdę fajnie ujęte. Zostawiam 5 :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania