.

.

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 1

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • marok 24.01.2018

    Co jest? Kolejna abominacja się szwenda. Proszę o opuszczenie tej zacnej strony na wieki albo i dłużej.

  • Margerita 24.01.2018

    u mnie też był

  • Czerwona pantera 24.01.2018

    Wieś to tez polska!!!!!

  • Czerwona pantera 24.01.2018

    Pamiętasz mnie?

  • detektyw prawdy 24.01.2018

    Czerwona pantera a Ty to kto?

  • Czerwona pantera 24.01.2018

    detektyw prawdy różowa pantera dawniej

  • marok 24.01.2018

    Czerwona pantera różowa?

  • marok 24.01.2018

    Zapraszam do przeczytania. Aż tak źle?

  • Agnieszka Gu 24.01.2018

    Witam,
    drobiazgi:
    "To ja nic nie dawało." - jej
    " - nie dokończył, a zamiast tego " - dokończyła
    "Na szczęście szpitala szczyry zagnieździły" - Na szczęście dla szpitala szczury...
    "Kobieta podeszła nieco bliżej schodów. Nie słyszała go." - pogubiłam się ;))
    "Kiedy spadała, słyszał jeszcze przez moment te ciche kroki." - słyszała
    "- Kurwa jak nie nawiedzę tego miejsca — burknął." - Kurwa, jak ja nienawidzę...
    "Inaczej zrobiłoby tu sobie ucztę. " - zrobiłyby

    Czytając, cały czas się zastanawiałam - Ale o co chodzi?
    Jeśli o ćwiczenie w opisywaniu sytuacji grozy to - to takie se ;)
    Nie jest źle, aczkolwiek we wcześniejszych twoich tekstach bywało dużo, dużo lepiej.
    Wolę szczerze, sorki. Pozdrawiam

  • marok 24.01.2018

    Nie ma za co przepraszać jak jest niezbyt to mówić i tyle . Dzięki z soczyste przemyślenia :))))

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania