Poezja to taka sztuka, w której łatwo o nadinterpretacje. Jakże ten wiersz pobudza moją wyobraźnię i tych parę wersów stworzyło w mojej głowie całą historią. Najbardziej do gustu przypadły mi dwie ostatnie zwrotki.
Od razu nasunęła mi się teoria bliźniaczych dusz i moment rozłączenia, kiedy jedna z nich dryfuje sobie już w świecie metafizycznym, a druga czeka, by po jakimś czasie do niej dołączyć i znów móc na siebie wzajemnie spoglądać. Uf, no i skończyłam. Takie czytanie ciągiem prawie jak za pierwszym razem :) Ogólnie jestem bardzo zadowolona, podobały mi się bardzo Twoje teksty - bardzo dopracowane i przemyślane, ALE! Gdzie się podziała fala myślników? :D Tutaj już ostatnia piątka. Chyba zrobiłam się zbyt łagodna :(
Komentarze (8)
Poezja to taka sztuka, w której łatwo o nadinterpretacje. Jakże ten wiersz pobudza moją wyobraźnię i tych parę wersów stworzyło w mojej głowie całą historią. Najbardziej do gustu przypadły mi dwie ostatnie zwrotki.
Od razu nasunęła mi się teoria bliźniaczych dusz i moment rozłączenia, kiedy jedna z nich dryfuje sobie już w świecie metafizycznym, a druga czeka, by po jakimś czasie do niej dołączyć i znów móc na siebie wzajemnie spoglądać. Uf, no i skończyłam. Takie czytanie ciągiem prawie jak za pierwszym razem :) Ogólnie jestem bardzo zadowolona, podobały mi się bardzo Twoje teksty - bardzo dopracowane i przemyślane, ALE! Gdzie się podziała fala myślników? :D Tutaj już ostatnia piątka. Chyba zrobiłam się zbyt łagodna :(
Bynajmniej:)) Dziękuję za to, że jesteś :))
To ja dziękuję za miłe słowa :)
Piękny wiersz, 5 :)
Nastrojowo, podoba mi się. Malujesz, paćkasz pędzelkiem bardzo ładnie.
Świetnie budujesz klimat wierszy, bawisz się słowami. Naprawdę można w ich świecie utonąć. Dostajesz piąteczkę :)
J.R, dziękuję za miłe słowa i ocenę:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania