.

.

Średnia ocena: 4.5  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

  • D4wid 25.12.2016

    Poezja to taka sztuka, w której łatwo o nadinterpretacje. Jakże ten wiersz pobudza moją wyobraźnię i tych parę wersów stworzyło w mojej głowie całą historią. Najbardziej do gustu przypadły mi dwie ostatnie zwrotki.

  • Rasia 25.12.2016

    Od razu nasunęła mi się teoria bliźniaczych dusz i moment rozłączenia, kiedy jedna z nich dryfuje sobie już w świecie metafizycznym, a druga czeka, by po jakimś czasie do niej dołączyć i znów móc na siebie wzajemnie spoglądać. Uf, no i skończyłam. Takie czytanie ciągiem prawie jak za pierwszym razem :) Ogólnie jestem bardzo zadowolona, podobały mi się bardzo Twoje teksty - bardzo dopracowane i przemyślane, ALE! Gdzie się podziała fala myślników? :D Tutaj już ostatnia piątka. Chyba zrobiłam się zbyt łagodna :(

  • Noren72 25.12.2016

    Bynajmniej:)) Dziękuję za to, że jesteś :))

  • Rasia 25.12.2016

    To ja dziękuję za miłe słowa :)

  • KarolaKorman 26.12.2016

    Piękny wiersz, 5 :)

  • Chiri Ho Go 26.12.2016

    Nastrojowo, podoba mi się. Malujesz, paćkasz pędzelkiem bardzo ładnie.

  • Jack Ripper 30.12.2016

    Świetnie budujesz klimat wierszy, bawisz się słowami. Naprawdę można w ich świecie utonąć. Dostajesz piąteczkę :)

  • Noren72 30.12.2016

    J.R, dziękuję za miłe słowa i ocenę:)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania