x
xAutor: TomaszCzytano 502 razyData dodania: 05.02.2017
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 2
Zaloguj się, aby ocenić10
Lubię czytać Twoje teksty. O prawdziwych ludziach i prawdziwym życiu mówiące. 5 Pozdrawiam.
Violet, czekj, jak to się nazywa... a, dwulicowość!
Kto jest dwulicowy i dlaczego?
Tomasz, Violet jest fałszywa.
Woooow :) to dałaś / dałeś do pieca.
A nibyd laczego?
sumienie cię z czasem rozłoży a strach sparaliżuje
Bez obawy moje sumienie jest ok, a mało czego się boję.
widzę że sama wierzysz już w swoje kłamstwa...
Znam Violet bardzo dobrze i to osobiście, daleka jest od dwulicowości.
gnij w tym swoim zakłamanym świecie dalej ale wiedz że nie wszystkich oszukasz
Dziewczynko opanuj język, a przede wszykim emocje.
Tomasz, ale ty jesteś naiwny, ona za plecami ci dupe obrabia..
nie pisałabym tego bez powodu
Z kim? Na forum? Osobiście? Do Ciebie? Nie znam cię.
jak widać masz powód
Ta część była smutna, 5 :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (17)
Lubię czytać Twoje teksty. O prawdziwych ludziach i prawdziwym życiu mówiące. 5
Pozdrawiam.
Violet, czekj, jak to się nazywa... a, dwulicowość!
Kto jest dwulicowy i dlaczego?
Tomasz, Violet jest fałszywa.
Woooow :) to dałaś / dałeś do pieca.
A nibyd laczego?
sumienie cię z czasem rozłoży a strach sparaliżuje
Bez obawy moje sumienie jest ok, a mało czego się boję.
widzę że sama wierzysz już w swoje kłamstwa...
Znam Violet bardzo dobrze i to osobiście, daleka jest od dwulicowości.
gnij w tym swoim zakłamanym świecie dalej ale wiedz że nie wszystkich oszukasz
Dziewczynko opanuj język, a przede wszykim emocje.
Tomasz, ale ty jesteś naiwny, ona za plecami ci dupe obrabia..
nie pisałabym tego bez powodu
Z kim? Na forum? Osobiście? Do Ciebie? Nie znam cię.
jak widać masz powód
Ta część była smutna, 5 :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania