x

x

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (17)

  • Violet 05.02.2017

    Lubię czytać Twoje teksty. O prawdziwych ludziach i prawdziwym życiu mówiące. 5
    Pozdrawiam.

  • Diastema 05.02.2017

    Violet, czekj, jak to się nazywa... a, dwulicowość!

  • Tomasz 05.02.2017

    Kto jest dwulicowy i dlaczego?

  • Diastema 05.02.2017

    Tomasz, Violet jest fałszywa.

  • Tomasz 05.02.2017

    Woooow :) to dałaś / dałeś do pieca.

  • Violet 05.02.2017

    A nibyd laczego?

  • Diastema 05.02.2017

    sumienie cię z czasem rozłoży a strach sparaliżuje

  • Violet 05.02.2017

    Bez obawy moje sumienie jest ok, a mało czego się boję.

  • Diastema 05.02.2017

    widzę że sama wierzysz już w swoje kłamstwa...

  • TeodorMaj 05.02.2017

    Znam Violet bardzo dobrze i to osobiście, daleka jest od dwulicowości.

  • Diastema 05.02.2017

    gnij w tym swoim zakłamanym świecie dalej ale wiedz że nie wszystkich oszukasz

  • Tomasz 05.02.2017

    Dziewczynko opanuj język, a przede wszykim emocje.

  • Diastema 05.02.2017

    Tomasz, ale ty jesteś naiwny, ona za plecami ci dupe obrabia..

  • Diastema 05.02.2017

    nie pisałabym tego bez powodu

  • Violet 05.02.2017

    Z kim? Na forum? Osobiście? Do Ciebie? Nie znam cię.

  • Violet 05.02.2017

    jak widać masz powód

  • KarolaKorman 08.02.2017

    Ta część była smutna, 5 :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania