x
xAutor: TomaszCzytano 506 razyData dodania: 06.02.2017
Średnia ocena: 4.3 Głosów: 3
Zaloguj się, aby ocenić13
Cholera, to żeś pojechał. Nie ma to, jak zamiłowanie do flory, opary krzewinki czuję nawet przez monitor ;) 4+ Pozdrawiam
4,5! No wiesz! Foch!
Tomasz Miało być 4? Spieprz historię to i 2+ dostaniesz. ;)
Violet Ty wredna....
Tomasz żeby tylko ;)
,, pląsając z nim pogo dookoła przedpokoju.'' - wyobraziłam sobie tę scenę - bezcenna Zdziwiło mnie, że pojeb tak potrafił odmienić swoje życie i nazbierać na podróż do Japonii :) Kolejna przeprowadzka się szykuję, 5 :)
Bo pojeb tylko tworzy pozory pojebstwa. Jest przede wszystkie cwaniakiem nad cwaniaki i wykorzystuje chłopaków do cna :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (7)
Cholera, to żeś pojechał. Nie ma to, jak zamiłowanie do flory, opary krzewinki czuję nawet przez monitor ;) 4+
Pozdrawiam
4,5! No wiesz! Foch!
Tomasz Miało być 4? Spieprz historię to i 2+ dostaniesz. ;)
Violet Ty wredna....
Tomasz żeby tylko ;)
,, pląsając z nim pogo dookoła przedpokoju.'' - wyobraziłam sobie tę scenę - bezcenna
Zdziwiło mnie, że pojeb tak potrafił odmienić swoje życie i nazbierać na podróż do Japonii :) Kolejna przeprowadzka się szykuję, 5 :)
Bo pojeb tylko tworzy pozory pojebstwa. Jest przede wszystkie cwaniakiem nad cwaniaki i wykorzystuje chłopaków do cna :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania