x

x

Średnia ocena: 4.3  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (7)

  • Violet 06.02.2017

    Cholera, to żeś pojechał. Nie ma to, jak zamiłowanie do flory, opary krzewinki czuję nawet przez monitor ;) 4+
    Pozdrawiam

  • Tomasz 06.02.2017

    4,5! No wiesz! Foch!

  • Violet 06.02.2017

    Tomasz Miało być 4? Spieprz historię to i 2+ dostaniesz. ;)

  • Tomasz 06.02.2017

    Violet Ty wredna....

  • Violet 06.02.2017

    Tomasz żeby tylko ;)

  • KarolaKorman 09.02.2017

    ,, pląsając z nim pogo dookoła przedpokoju.'' - wyobraziłam sobie tę scenę - bezcenna
    Zdziwiło mnie, że pojeb tak potrafił odmienić swoje życie i nazbierać na podróż do Japonii :) Kolejna przeprowadzka się szykuję, 5 :)

  • Tomasz 10.02.2017

    Bo pojeb tylko tworzy pozory pojebstwa. Jest przede wszystkie cwaniakiem nad cwaniaki i wykorzystuje chłopaków do cna :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania