Normalność

normalność to biszkopty

zyskujące sens po zamoczeniu w mleku

 

normalność szybko się rozpada

tylko chwila by poczuć smak

 

biszkoptów codziennych daj nam Panie

mleko zorganizujemy sami

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • Szpilka 31.12.2022

    Oj tak, biszkoptów nam daj, na chlebek sami sobie zapracujemy.

    Wiersz z przesłaniem, podobuje ??

  • maybelater 23.03.2023

    To taki szkic, ale z potencjałem. Dziękuję za ślad

  • słone paluszki 23.03.2023

    Odpowiedź po 3 miesiącach?!

  • Szpilka 24.03.2023

    Słone

    Lepiej po trzech niż wcale, a są tu tacy, dlatego autorów, którzy ignorują czytelników nie komentuję, bo czyta człek, czas poświęca, przemyśliwa, a autor ma to w tyle, no to nawzajem ?

  • maybelater 24.03.2023

    Przepraszam, nie wiedziałam, że to jakieś fouxpax, lub rzecz zakazana. Proszę o wyrozumiałość, dopiero uczę się tego miejsca.

  • Szpilka 24.03.2023

    maybelater

    To tak ogólnie o niektórych userach, nie miałam na myśli Ciebie, nie ma sprawy ?

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania