Normy i prawa.

Czy w świecie norm i konwenansów.

Codziennych porannych pasjansów.

Znajdę jeszczę czas by żyć.

By poprostu sobą być.

Więc z wysokiej góry.

Wprost w chmury.

Echo niesie mój krzyk.

 

Więc świecie miły dodaj mi siły.

Bym mogła toczyć tą najgorszą z bitw.

Bym na polu bitwy nie złożyła broni.

I z podniesionym czołem mogła dalej w świat iść.

 

Czy w świecie praw i obowiązków.

W świecie na papierze tylko związków.

Bliżej jest do miłości.

A może bliższy mi jest świat zazdrości.

Więc z wysokiej góry.

Wprost w chmury.

Echo niesie mój krzyk.

 

Więc świecie miły nieszczęć mi siły.

Pozwól wydobyć mi miecz.

I z nierównej walki o nowe życie.

Zwycięsko mogła wyjść.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • little girl 16.04.2016

    Wow, pięknie :) 5

  • Neurotyk 16.04.2016

    Zgadzam się z little z ocenie — za wnioski, która wyciągasz z obserwacji życia: 5 :)

  • Tina12 16.04.2016

    Dziękuje wam obojgu.

  • nagisa-chan 16.04.2016

    nieszczęć - nie szczędź
    a oprócz tego tyle prawdy zawarte w tym tekście zgadzam się z Neuro!!!
    5!!!

  • Tina12 16.04.2016

    Wielkie dzięki

  • nagisa-chan 16.04.2016

    a i
    'nie równej' oddzielnie piszemy

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania